SZAKTANÁCSADÓ / VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk egy olaszországi kaputelefonok, ipari jelzőrendszerek, kamerarendszerek kereskedelmével foglalkozó nemzetközi vállalat magyarországi márkaképviselete.

Budapesten, a IX. kerületben található központi kereskedésükbe keressük munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Ügyfelek szakmai támogatása, kérdések megválaszolása, kérések kezelése
  • Érdeklődők tájékoztatása, termékinformációval való ellátása
  • Bejövő e-mailes megkeresések, ajánlatkérések kezelése, árajánlatok készítése
  • Vásárlók és partnerek írásbeli és szóbeli tájékoztatása
  • Készlet és raktárkezelés, a megrendelések kezelésétől az árumegérkeztetésen át az ügyfeleknek történő kiszállításig (csomagolás, postázás)
  • A cég által szervezett szakmai tréningeken való részvétel, a tanultak gyakorlati alkalmazása
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség elektronikai, mechatronikai vagy villamossági területen
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, stb.)
  • Angol nyelv ismerete a technikai leírásokhoz
  • Ügyfél és szolgáltatásközpontú személyiség
  • Eredményorientált, önálló munkavégzés
Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Ajánlat:

  • Munkakörnek megfelelő alapfizetés
  • Cafeteria és egyéb juttatások
  • Nemzetközi, dinamikus csapat
  • Szakmai és egyéb továbbképzések, tréningek

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig, heti 40 óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 9. kerület, 5 percre Corvin-Negyed metrómegállótól.

Jelentkezzen a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Ha rendelkezel már 2-3 év vevőszolgálati területen szerzett tapasztalattal ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk a világ 5 legnagyobb aromagyártó cége közül a legrugalmasabb. 63 leányvállalattal és 3 óriási gyártóegységgel rendelkeznek, ahol kizárólag természetes aromákat gyártanak. VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS pozícióba keresik csapatuk legújabb tagját.

A hirdetés lejár 53 nap múlva