NEMZETKÖZI KÖZÚTI FUVARSZERVEZŐI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban vagy Német Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk, a K&V Kft. több mint 30 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű fuvarozó vállalkozás, amely komplex logisztikai megoldásokat kínál partnereinek.

A megnövekedett megrendeléseik miatt a gyöngyösi irodájukba, a 4 fős import csoport élére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Import fuvarszervezői csoport koordinálása, ellenőrzése, támogatása
  • Nemzetközi közúti fuvarfeladatok teljes körű megtervezése, megszervezése, lebonyolítása
  • Új ügyfélkör kiépítése
  • Fuvareszközök biztosítása és leghatékonyabb kihasználtsága
  • Állandó kapcsolattartás és együttműködés a partnerekkel
  • Hatékony kommunikáció a cég belső és külső ügyfeleivel
  • Jelentések, kimutatások, tervek készítése
  • Fuvardíj kalkulációk, árajánlatok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 év vezetői tapasztalat
  • 1-3 év fuvarszervezői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Magas szintű tapasztalat a Microsoft Office használatában
Ajánlat:
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, fiatalos, segítőkész csapattal
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria juttatás
  • Munkába járási támogatás
  • Ingyenes munkahelyi meleg étkezés
  • Sportolási lehetőségek anyagi támogatása (uszoda, konditerem)
  • Fejlődési lehetőség, naponta új kihívások
  • Hosszú távú együttműködés, partneri hozzáállás, megbecsült munkatársak
Munkavégzés helye, munkaidő:
  • Gyöngyös, Heves megye
  • Hétfőtől péntekig, irodai munkarendben

Jelentkezzen a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített önéletrajzával a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Mindig is imádtad a logisztika területét, és el tudod képzelni magad hosszútávon ezen a területen? Szereted a kihívást jelentő élethelyzeteket és nem riadsz vissza egy-egy váratlan helyzettől sem? Egy családias hangulatú csapatban képzeled el a jövődet? Akkor itt a lehetőség számodra! Partnerünk egy 254 tehergépkocsi flottával rendelkező nemzetközi és belföldi szállítmányozással foglalkozó cég. Komplett logisztikai feladatokat látnak el a járattervezéstől kezdve a slepptúrás áruterítésig, amelyek szakszerű lebonyolításához képzett munkatársaik minőségi munkavégzéssel járulnak hozzá. Most 3 fős fuvarszervezői csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 60 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk a transzportbeton gyártás, szállítás és betonpumpálás területén több mint 30 éve sikeresen működő, magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Társaságuk állandó minőséget, pontosságot, kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít megrendelői számára. Budapest XI. kerületi telephelyükre, 45-50 fős csapatukba elkötelezett, hosszú távú, közös együttműködésben gondolkodó munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Jó szervező-és problémamegoldó készséggel rendelkezel? Érdekel a logisztika, a fuvarszervezés és esetleg még az értékesítés is a kisujjadban van? Szívesen lennél egy dinamikusan bővülő vállalkozás fiatalos csapatának új tagja? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk 2001-ben alakult, iroda-és raktárkonténerek kereskedelmével, bérbeadásával és bértárolásával foglalkozó cég. A magyar konténeres piac nagyobb szereplői közé tartozik, széleskörű beszerzési és ügyfélkapcsolatokkal világszerte. Most a nagytarcsai Ipari Parkban elhelyezkedő irodaházukba keresünk új szakembert tevékenységeik támogatására a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva