KEY ACCOUNT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén.

Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte.

Bővülő csapatába keresünk új munkatársat.

Fő felelőssége:
Az új üzleti lehetőségek felkutatása mellett feladata, a felelősségi körébe tartozó meglévő key account vevők fejlesztése, a szerződésben meghatározott KPI-ok teljesítése, a vevők elégedettségének növelése. Karbantartási anyagok, gépalkatrészek, munkavédelmi termékek, szerszámok értékesítése a vevő számára az árbevétel és a vállalat jövedelmezőségének folyamatos növekedésének támogatása céljából, szoros együttműködésben a vevő felelős döntéshozóival.
Feladatok:
  • Meglévő kapcsolatok fejlesztése, új kapcsolatok kiépítése, új üzleti lehetőségek felkutatása,
  • Kapcsolattartás az európai és régiós key account vezetőkkel,
  • Vevői tárgyalások előkészítése, lefolytatása, szerződéskötések előkészítése,
  • Költségcsökkentési projektek megvalósítása, vevői költségcsökkentési célszámok elérése,
  • Közreműködés a felelősségi körébe tartozó key account vevők üzleti tervének meghatározásában a cég értékesítési és marketing stratégiája alapján,
  • A key account vevőihez kijelölt értékesítési és vevőszolgálati munkatársakkal az optimális csapatmunka és együttműködés kialakítása,
  • A helyi értékesítési és piaci trendek (vevők, gyártók, szállítók, versenytársak) ismerete, követése, erről a vezetés tájékoztatása annak céljából, hogy a cég a key account értékesítési startégiáját a helyi piaci környezetnek megfelelően alakíthassa,
  • Felelősséggel tartozik a key account vevőkre dedikált, és konszignációs készletekért (forgási sebesség, készletérték), a készletadatok pontosságáért (készlethiány)
  • Elszámolások, beszámolók készítése, tárgyalások előkészítése,
  • Szerződésben foglalt határidők követése, reklamációkezelés.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki VAGY gazdasági végzettség,
  • Minimum 5 éves műszaki értékesítői VAGY üzletfejlesztői tapasztalat B2B szegmensben - ipari környezetben,
  • Angol nyelv magas szintű, tárgyalóképes ismerete,
  • B kategóriás járművezetői engedély,
  • Utazási hajlandóság Magyarországon, esetenként külföldön.
Előny:
  • Karbantartási termékek, szerszámok, munkavédelmi termékek ismerete
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Vállalati autó magánhasználatra is,
  • Munkavégzéshez laptop és mobiltelefon,
  • Szakmai képzésekben részvételi lehetőség,
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalatnál kiszámítható munkakörülmények.
Munkavégzés helye: Magyarország

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig (rugalmas munkarend)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Magyarországon egy vadonatúj pozícióba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk fő profilja prémium kategóriás ipari szerelvények és síktömítések forgalmazása. Pest megyei régióba keresünk számukra új kollégát, aki az általuk forgalmazott termékek értékesítésével foglalkozik. Ha szeretnél egy több évtizedes múltra visszatekintő cég értékesítői csapatához csatlakozni, jelentkezz az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 38 nap múlva