ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás:

Szeretne egy megbízható vállalatnál dolgozni? Szeretné tudását egy elismert vezető tervező mellett bővíteni? Ha ezekre igen a válasza, akkor Ön az az épületgépész mérnök, akit mi keresünk!

Ügyfelünk egy közel 10 éve alakult 100%-ban magyar tulajdonú épületgépészeti tervezéssel és mérnöki tanácsadással foglalkozó vállalat. A vállalat Magyarország kiemelt projektjein dolgozik épületgépészeti szakértőként. Munkáik között uszodák, fürdők, iskolák, komplett egyetemi kampuszok, irodaépületek és jelentősebb sportlétesítmények is helyet kapnak.

A maximális energiahatékonyságot és komfortszintet az alkalmazott innovatív energetikai megoldásaikkal tartják fent, amelyeknek köszönhetően egyéb szakmai elismerések mellett elnyerték a 2021-es Épületgépészeti Nívódíjat.

Jelenleg csapatbővítés miatt keresünk hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Műszaki koncepciók kidolgozása: gépészeti rendszerek, kapcsolási rajzok megrajzolása,
  • Épületgépészeti tervezési feladatok; a tervezéshez kapcsolódó épületgépészeti számítások elvégzése,
  • Kapcsolattartás más szakágak tervezőivel,
  • Részvétel speciális technológiai rendszerek tervezésében, illetve BIM alapú tervezésben,
  • Helyszíni bejáráson, tárgyalásokon való részvétel,
  • Hőhasznosítási és energiahatékonysági koncepciók kidolgozása.
Követelmények:
  • Főiskolai/Egyetemi végzettség épületgépészeti területen,
  • Tapasztalt mérnökök, és pályakezdők jelentkezését egyaránt várjuk,
  • AutoCad magas szintű ismerete.
Előnyök:
  • Tapasztalat épületgépészeti tervezésben,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Revit/Winwatt program ismerete.
Juttatások, pozitívumok:
  • Teljesítmény-alapon gyorsan növekvő és tapasztalatarányosan kiemelkedő jövedelem,
  • Folyamatos fejlődés, karrier lehetőség,
  • Innovatív szemléletmód,
  • Nagyon tágas és világos belvárosi irodájukban kiváló munkakörnyezet,
  • Fiatalos lendületes társaság,
  • Fiatal tervezők számára változatos, sokrétű tervezési munka, komoly tapasztalat-szerzési lehetőséggel,
  • Tapasztalt tervezők számára újszerű, kihívást jelentő tervezési feladatok megismerése,
  • Mély szakmai ismeret,
  • Kreativitás fejlesztése,
  • Rugalmas munkaidő.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, Nyugati tértől nem messze.

Munkaidő: hétfőtől - péntekig 8.30 - 17.00 (Vezetőséggel való egyeztetés alapján lehetséges a rugalmas munkaidő).

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 18 év alatt egy országszerte ismert mérnökirodává nőtte ki magát, épületgépészeti rendszerek tervezésére szakosodva. Szem előtt tartják a költséghatékony és innovatív megoldások használatát és hangsúlyt fektetnek az energiatakarékos, megújuló energiákat használó rendszerek tervezésére. Csapatukba keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba teljes vagy részmunkaidőben (6 órában), akár azonnali munkakezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 14 nap múlva