BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Már van tapasztalatod beszerzési területen is? Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettséggel rendelkezel?
Aktuális lehet Számodra egy új pozíció, amelyben alkalmazhatod és fejlesztheted is a szakmai ismereteidet?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk az IAG cégcsoport ipari automatizálással, egyedi célgépépítéssel és robotcellákkal foglalkozó vállalkozása.

Most budapesti irodájukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ
Főbb feladatok:
  • Beszerzési stratégia követése és a beszerzési hatékonyság növelése
  • Projektek támogatása beszerzési oldalról
  • Beszerzési folyamatok bevezetése és fenntartása a budapesti és a kolozsvári telephelyen (utóbbit illetően elsősorban online kapcsolattartás keretében) - valamint a vállalati rendszer bevezetésében való aktív részvétel
  • Riportok készítése a Management felé
  • Logisztikai folyamatok bevezetése
  • Áru nyomon követés, megrendelések kiadása és dokumentációja
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal és a házon belüli társosztályokkal (értékesítés, projekt, pénzügy), illetve új beszállítók és alvállalkozók felkutatása, kiválasztása, értékelése
  • ~1Mrd Ft/év termék és alvállalkozói szolgáltatás beszerzése
  • Ártárgyalások önálló lebonyolítása
  • A verseny- és piaci helyzet figyelemmel követése, illetve értékelése, piaci elemzések készítése
  • Készletek figyelése, optimalizálása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
  • Legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalásban való jártasság
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Stratégiai szemlélet
  • Nyitott, dinamikus, proaktív személyiség
  • Problémamegoldó gondolkodásmód
  • Megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Összetartó csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Céges laptop és mobiltelefon

Munkavégzés helye: 1117 Budapest

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Mindig is imádtad a logisztika területét, és el tudod képzelni magad hosszútávon ezen a területen? Szereted a kihívást jelentő élethelyzeteket és nem riadsz vissza egy-egy váratlan helyzettől sem? Egy családias hangulatú csapatban képzeled el a jövődet? Akkor itt a lehetőség számodra! Partnerünk egy 254 tehergépkocsi flottával rendelkező nemzetközi és belföldi szállítmányozással foglalkozó cég. Komplett logisztikai feladatokat látnak el a járattervezéstől kezdve a slepptúrás áruterítésig, amelyek szakszerű lebonyolításához képzett munkatársaik minőségi munkavégzéssel járulnak hozzá. Most 3 fős fuvarszervezői csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 60 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk a transzportbeton gyártás, szállítás és betonpumpálás területén több mint 30 éve sikeresen működő, magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Társaságuk állandó minőséget, pontosságot, kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít megrendelői számára. Budapest XI. kerületi telephelyükre, 45-50 fős csapatukba elkötelezett, hosszú távú, közös együttműködésben gondolkodó munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Jó szervező-és problémamegoldó készséggel rendelkezel? Érdekel a logisztika, a fuvarszervezés és esetleg még az értékesítés is a kisujjadban van? Szívesen lennél egy dinamikusan bővülő vállalkozás fiatalos csapatának új tagja? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk 2001-ben alakult, iroda-és raktárkonténerek kereskedelmével, bérbeadásával és bértárolásával foglalkozó cég. A magyar konténeres piac nagyobb szereplői közé tartozik, széleskörű beszerzési és ügyfélkapcsolatokkal világszerte. Most a nagytarcsai Ipari Parkban elhelyezkedő irodaházukba keresünk új szakembert tevékenységeik támogatására a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva