ÜZLETVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk magyar tulajdonú vállalkozás.
Dunaújvárosi telephelyén akár raktárkészletről, akár egyedi megrendeléssel, gyors szállítási határidővel rendelhetőek meg a házépítéshez, felújításhoz, általános karbantartáshoz szükséges építő-, és építési segédanyagok, festékek, térkövek, vakolatok, gipszkartonok, hőszigetelő anyagok, homlokzati hőszigetelő-rendszerek, vízszigeteléshez szükséges termékek, hideg- és melegburkolási segédanyagok.

Keresünk részükre új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZLETVEZETŐ
Főbb feladatok:
  • Az üzletben a dolgozók munkájának támogatása, koordinálása és kontrollálása
  • Aktív részvétel az üzlet értékesítési tervének megvalósításában
  • Áruházi folyamatok javítása
  • Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása.
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Üzletvezetői, értékesítési tapasztalat
  • Minimum középiskolai,  vagy felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat
  • Precíz, pontos, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló fizikai erőnlét, jó teherbírás
  • Nagyfokú terhelhetőség
Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • Építőipari anyagok ismerete
Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidős határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem, hosszútávú munkavégzés
  • Utiköltség támogatás
  • Inspiráló munkakörnyezet, támogató és barátságos légkör
  • A munkavégzés helye tömegközlekedéssel jól megközelíthető
Munkavégzés helye:
  • Dunaújváros

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Megbízónk a kivitelezés, épület bontás, valamint a gépek bérbeadásának területén kínál hatékony megoldásokat. Irodájuk Pest, illetve Csongrád megyében is megtalálható. Csapatukba keresünk jelenleg új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Országos

Konstruktív gondolkodásmód és könnyed kapcsolatteremtői készség jellemzi? Jó érdekérvényesítő képességei vannak? Ha a fentebbi kérdésekben magára ismert, ez a lehetőség csak Önre várt! Partnerünk az autóút építés, a dolomit értékesítés, valamint a talaj specializálás területén kínál egyedülálló megoldásokat. Jelenleg következő kollégájukat keresik az alábbi pozícióba:

Építőipar, Ingatlan | Szeged

Partnerünk jelenleg jelentős profilbővítést végrehajtó szegedi építőipari cégcsoport. Emberközpontú és barátságos csapatukba keresnek országos munkavégzésre: Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 1 nap múlva