ÉRTÉKESÍTŐ

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Jász-Nagykun-Szolnok megye Pest megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk magyar tulajdonú, családias szemléletű, a karbantartási-műszaki anyagok forgalmazásának piacán közel 30 éve meghatározó pozíciót betöltő vállalkozása bővíti értékesítési csapatát.

Keressük új

ÉRTÉKESÍTŐ

kollégájukat.
Mik lesznek a feladataid
  • Új piacok, cégek feltérképezése az M1, M7, M4, M4 autópályák mentén
  • Partnerlátogatás
  • A partner tevékenységének megismerése, elemzése, igényeik felmérése
  • Ajánlat prezentálása partnereik felé, többkörös tárgyalásokon keresztül a döntéshozók meggyőzése
  • Termék projektekben való részvétel
  • Termékismeret elsajátítása a kijelölt termékcsoportban
  • Megtörtént aktivitások, üzleti lehetőségek CRM rendszerben rögzítése
Mit várnak el tőled
  • Több éves tapasztalat értékesítési területen
  • Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt
  • Erős műszaki háttér
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Kiváló kommunikáció és kapcsolatteremtő képesség
  • "B" kategóriás jogosítvány
Előny, amit értékelnek
  • CRM használat
  • Felsőfokú végzettség
  • Beszélj német vagy angol nyelven
Mit kínálnak cserébe
  • Olyan munkatársat szeretnének, aki tisztában van azzal, hogy náluk szakmailag magas elvárásoknak kell megfelelnie, ezért cserébe hosszú távú, biztos szakmai karriert, családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlanak, ahol fontos a munka-magánélet egyensúlya
  • Betanulási idő biztosítása
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai mentor biztosítása
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias hangulat, sok közös program

Munkavégzés helye:

  • Észak-Alföldi régió, Közép-Magyarország

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod kijáró értékesítésben és közel áll hozzád a műszaki/szerviz terület? Érdekel az automatizálás és szívesen vennél részt a legkorszerűbb bejárati rendszerekkel kapcsolatos szerviz értékesítésben? Akkor jelentkezz most, mert ez a TE lehetőséged! Megbízónk egy svéd és finn gyökerű multinacionális cégcsoport tagja. Fő profiljuk a bejárat automatizálás, valamint építőipari műszaki berendezések forgalmazása és szervizelése. A világ vezető szállítója az intelligens biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerekhez (különféle ajtók, automatikák, kapuk) kapcsolódó szerviz szolgáltatások és alkatrészek B2B értékesítésére keressük most budapesti csapatuk új tagját az alábbi izgalmas pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva

Értékesítő vénával és műszaki érdeklődéssel rendelkezel? Van releváns tapasztalatod gyengeáramú rendszerekkel és egy remek fejlődési lehetőséget keresel? Ez a pozíció most NEKED szól! Partnercégünk beléptető, jegyértékesítő és fizető parkoló rendszerek hardver/szoftver és ehhez kapcsolódó applikációk fejlesztésével, valamint értékesítésével foglalkozó, több évtizede működő, rendkívül korszerű és sikeres vállalat. A dinamikus bővülésnek köszönhetően keresünk 10 fős értékesítő csapatába új munkatársat komplex projektek B2B értékesítésére az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 60 nap múlva