RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk az SFL Pack Depo Kft. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Cégük szállítmányozással és raktározással foglalkozó, teljes mértékben
magyar tulajdonban lévő vállalat.

Főbb feladatok, munkák:
  • Raktári adminisztrációval kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása, szükséges adattáblák kitöltése
  • Készletnyilvántartások pontos vezetése, és az ehhez kapcsolódó dokumentációk kiállítása
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és társosztályokkal
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Haladó szintű excel és felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Nagy munkabírás
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság
  • Ügyfélközpontúság
Amit kínálnak:
  • Stabil folyamatosan fejlődő munkahelyi háttér
  • Kiváló fiatalos csapat
  • Határozatlan idejű teljes munkaidős, bejelentett állás, azonnali munkakezdési lehetőség
  • Céges rendezvények, sportnapok
Munkaidő:
  • Állandó nappali egy műszakos munkarend, szabad hétvége

Munkavégzés helye:

  • 1225 Budapest, Campona utca 1.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Veszprém megye

Rendelkezel logisztikában és készletgazdálkodásban szerzett tapasztalattal? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk növényvédőszer bérmunka szolgáltatás keretében, főként külföldi partnerek részére nyújt teljes körű szolgáltatást. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Magyarországi piacvezető, gyógyászati segédeszközök nagykereskedelmével foglalkozó cég részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Megbízónk tevékenysége kamionok, pótkocsik javítása, karbantartása. A cég megalakulása óta folyamatosan fejlődik, megújul és alkalmazkodik a piaci kihívásokhoz. Számunkra a legfontosabb feladat az ügyfelek elégedettségének fenntartása és rugalmas, gyors kiszolgálása. Újonnan nyíló biatorbágyi márkaszervizük csapatába munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe: