SENIOR RENDSZERGAZDA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a CAPSYS Informatikai Kft. 1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok (többek közt):
  • Windows és Linux fizikai- és virtuális szerverek folyamatos működésének biztosítása, szerverek létrehozása, konfigurálása, üzemeltetése
  • Fizikai és virtuális munkaállomások teljeskörű hardveres és szoftveres üzemeltetése
  • Teljes körű jogosultságkezelés (AD, M365, Azure AD stb)
  • M365 üzemeltetési feladatok elvégzése (konfigurálás, adminisztrálás, hibakeresés)
  • Azure üzemeltetési feladatok elvégzése (konfigurálás, adminisztrálás, hibakeresés)
  • Mentési rendszer teljeskörű üzemeltetése
  • Beszerzések lebonyolítása
  • IT rendszerrel kapcsolatos napi ad-hoc felhasználói kérések kiszolgálása
Elvárások:
  • Felsőfokú szakképzettség, több éves tapasztalat
  • Virtualizációs környezetek kialakításában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Hyper-V, VMWare)
  • Hálózati ismeretek, jártasság hálózati eszközök konfigurálásában
  • Alapos Windows Server és Active Directory ismeretek (Windows Server 2012-től)
  • M365 üzemeltetői ismeretek
  • Alapos Windows 10 ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • Veeam backup üzemeltetési tapasztalat
  • Monitoring rendszer üzemeltetési tapasztalat
  • Oracle, MsSql ismeretek
  • Linux (CentOS, RedHat) ismeretek
  • Apple eszközök kezelésében szerzett tapasztalat
  • Checkpoint tűzfal üzemeltetési tapasztalat
  • SharePoint és Jira üzemeltetési tapasztalat
  • MS Azure üzemeltetési tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Fiatal csapat
  • Oktatási lehetőség
  • Kedvező munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés
Munkavégzés helye:
  • 1133 Budapest, Váci út 80. (Dózsa György úti metró közelében)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!