ÜGYFÉLMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Energiaipar

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy prágai központú nemzetközi vállalatcsoport, akik Magyarországon kizárólag villamosenergia kereskedelemmel foglalkoznak nagyvállalati partnereik részére.
Magyar leányvállalatuk csapatának bővítése céljából keresik új munkatársukat

pozícióba.

Ha rendelkezel haladó szintű Excel ismeretekkel, érdeklődsz az energetika iránt és szívesen dolgoznál egy nemzetközi nagyvállalat hazai csapatában, ahol megismerkedhetsz a villamos energia kereskedelem teljes értékláncával, akkor ITT a helyed!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Ügyfélmenedzserként a következő feladatokat kellene ellátnod:
  • Villamosenergia és kapcsolódó egyéb szolgáltatások értékesítése
  • Potenciális ügyfelek, közepes és nagy villamosenergia fogyasztó vállalatok megkeresése, tárgyalások lebonyolítása
  • Egyes termékek, szolgáltatások kapcsán termékgazda szerep ellátása
  • Részvétel a vállalat üzlet- és termékfejlesztési folyamatában
  • Árazás, ajánlatok kidolgozása, piacelemzés
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Amit megbízónk kér tőled:
  • Felsőfokú közgazdasági vagy műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (főként írásbeli használat)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat
  • MS Office ismerete (Excel haladó szintű ismerete elvárás)
Előnyt jelent, ha rendelkezel:
  • Villamos energia kereskedelemmel kapcsolatos tapasztalattal
  • Portfoliómenedzsment/trading területen szerzett gyakorlattal
A juttatási csomag a következő elemeket tartalmazza:
  • Alapfizetésen kívül teljesítmény alapú bónusz (30-40%)
  • Egészségbiztosítás keretein belül magánorvosi ellátásban részesülhetsz
  • Áramdíj kedvezmény (ami a jelenlegi helyzetben kimagasló juttatásnak számít)
  • Laptop és mobiltelefon korlátlan használatra
  • Magáncélra is használható gépjármű
  • Rugalmas munkaidő
  • Home Office lehetőség jelenleg egyéni igények alapján
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület

Kattintson és szakmai önéletrajzát csatolva jelentkezzen az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Veszprém megye

Üzletfejlesztőként képes egyszerű és jól értelmezhető célokat meghatározni? Szereti feltárni, hogy valójában mitől indul be a gépezet és mitől fejlődik az üzlet? Fontos Önnek a fenntarthatóság és a folyamatos innováció? Ha Ön szeretne lenni ügyfelem hosszú távú üzleti növekedésének mozgatórugója, akkor pályázza meg a pozíciót még ma! Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: Fő felelőssége: A vállalat piaci pozíciójának megerősítése Az eredményesség javítása, valamint a jövőállóság biztosítása.

A hirdetés lejár 59 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Our partner is a Japan-based logistics company with a global reputation. Their mission is to become a reliable partner for each and every client and to contribute to society by creating new value through logistics. They are looking for a new colleague to join their logistic team.

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy folyamatosan fejlődő, több mint 15 éves tapasztalattal rendelkező online kereskedelemmel foglalkozó cég. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Otto, Real, Cdiscount, Manomano, Emag, Bol, CDON), illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre. Kezdetben Németországban, majd Nyugat-Európában, végül a 2017-től egész Európa területén. Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk a munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása. A közös célok együttes eléréséhez új munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 7 nap múlva