KERESKEDELMI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Élvezi a kihívásokkal teli mindennapokat? Dolgozott már logisztikai területen értékesítői, vevői kapcsolattartói munkakörben? Talán hosszútávon is ezen a pályán képzeli el a jövőjét?

Partnerünk egy 254 tehergépkocsi flottával rendelkező nemzetközi és belföldi szállítmányozással foglalkozó cég. Komplett logisztikai feladatokat látnak el a járattervezéstől kezdve a slepptúrás áruterítésig, amelyek szakszerű lebonyolításához képzett munkatársaik minőségi munkavégzéssel járulnak hozzá.

Most szervezetfejlesztés miatt a menedzsment legújabb tagját keresik az alábbi pozícióba:

Jelentkezzen és az alábbi feladatok várnak Önre:
  • A depók és országos partnerhálózat rendszeres látogatása, nemzetközi partnerekkel folyamatos kapcsolattartás az értékesítési célszámok meghatározása, biztosítása, eredmények áttekintése, javaslattétel és akcióterv kidolgozás a hatékonyság és eredményesség növelése érdekében.
  • Meglévő partnerhálózat teljes körű kezelése, jó kapcsolat kialakítása, fenntartása, ápolása.
  • Értékesített szolgáltatással kapcsolatosan árajánlatok készítése, ügyfélkör igényeinek felmérése, valamint a cégcsoport érdekeinek képviselete.
  • Új partnerek felkutatása, megbízói kör bővítése.
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal és partnerekkel.
  • Részvétel kiemelt projektek bevezetésében, fejlesztési és döntéselőkészítői folyamatokban.
  • Aktív részvétel a pénzügyi eredmények folyamatos növelésében, mérőszámok kidolgozása és azok biztosítása.
A pozíció sikeres betöltéséhez szükséges:
  • Középfokú szakirányú végzettség (műszaki, logisztikai vagy kereskedelmi szakirányon)
  • Legalább 1 év logisztikai területen értékesítői vagy vevői kapcsolattartói pozícióban szerzett tapasztalat
  • Középfokú/ kommunikációképes szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban - megrendelő partnerekkel történő kapcsolattartáshoz)
  • Ambiciózus, motivált és agilis személyiség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Munkához való kitartó hozzáállás
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Felsőfokú műszaki, logisztikai vagy kereskedelmi végzettség
  • C kategóriás jogosítvány
  • Német középfokú nyelvtudás
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Pozícióhoz illeszkedő, korrekt fizetés
  • Céges autó (teljes magánhasználatra is)
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Éves teljesítményarányos bónusz
  • Rugalmas munkaidő beosztás (általános munkaidő hétfőtől péntekig 8:00-16:30)
  • Cafeteria juttatás
  • Dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér
Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen magyar nyelvű, fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Partnerünk magyar tulajdonú vállalkozás. Dunaújvárosi telephelyén akár raktárkészletről, akár egyedi megrendeléssel, gyors szállítási határidővel rendelhetőek meg a házépítéshez, felújításhoz, általános karbantartáshoz szükséges építő-, és építési segédanyagok, festékek, térkövek, vakolatok, gipszkartonok, hőszigetelő anyagok, homlokzati hőszigetelő-rendszerek, vízszigeteléshez szükséges termékek, hideg- és melegburkolási segédanyagok. Keresünk részükre új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Megbízónk egy Kecskemét vonzáskörzetében található autóipari vállalat. A menedzsment csapat újabb tagját keressük számukra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva