KUTATÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Fizikus vagy anyagmérnök végzettséggel rendelkezel? Célorientált munkaerő vagy, aki hatékonyan kezel és lát át komplex feladatokat, problémákat?

Érdekelne egy új pozíció egy piacvezető vállalatnál, ahol folyamatosan fejlesztheted szakmai ismereteidet és tapasztalataidat?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk, a Magnetec-Ungarn vállalat, az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével érte el azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozzon, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán.

Most bővülő csapatuk számára keresünk új szakembert az alábbi munkakörbe:

KUTATÓ

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Miben számít Rád a csapatuk?
  • Műszaki specifikációk készítése és aktualizálása: technológiai és folyamat leírások, munkautasítások, berendezések és eszközök specifikációi, kezelési utasításai
  •  A hőkezelési technológiák és hőkezelési programok optimális működésének felügyelete a hőkezelés technológiai mérnökkel együttműködve és az általa vezetett kísérleti fejlesztések támogatása
  • Alkatrészeken, félkész-és kész kísérleti prototípusokon, szalag alapanyagokon laboratóriumi bemérések elvégzése
  • A nanokristályos lágymágneses anyagok és alkalmazásaik szakirodalmában, módszertani kérdéseiben való ismeretek folyamatos fejlesztése
  • A szalag alapanyagok vizsgálati módszereinek fejlesztése, a szalaggyártási, a szalagminősítési és szalagfeldolgozási technológiák működésének megismerése és új módszerek kifejlesztésével vagy az alkalmazott módszerek továbbfejlesztésével ezen területek segítése, támogatása
  • Új ismeretek megszerzésére, új alapanyagok, gyártási és vizsgálati eljárások tanulmányozására irányuló kutatási projektek tervezése és koordinálása
  • Bel-és külföldi konferenciákon, szakmai rendezvényeken való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a tudományos közélet szereplőivel, közös projektek és egyéb együttműködési programok megvalósítása révén - aktív szerepvállalás a külső partnerekkel történő együttműködésben
  • Részvétel a laboratórium fejlesztésében, speciális vizsgáló berendezések üzemeltetésében
Amire a jelentkezésnél szükséged lesz:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (preferáltan fizikus, anyagmérnök, esetleg vegyészmérnök)
  • Középfokú angol nyelvtudás (ez a globális kooperáció miatt kiemelt fontosságú)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Célorientáltság, kreativitás
  • Nyitottság új ismeretek megszerzése iránt
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Munkatársakkal való intenzív együttműködés, csapatban való munkavégzés
  • Összetett dolgok, feladatok átlátásának és kezelésének képessége

Előny, de nem feltétel:

  • Releváns munkatapasztalat - különösen anyagtudományi, fémtani és/vagy lágymágneses anyagokkal kapcsolatos ismeretek
Miért jó Partnerünknél dolgozni?
  • A pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Teljesítménybónusz, amelynek maximuma az éves bér 10%-a (vállalati és egyéni célok elérésének függvényében)
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő: 9:30-14:30)
  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • 100 %-os bejárási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai támogatás a betanulás és az önálló munkavégzés során is
Munkavégzés helye: 3200 Gyöngyös, Pipis-hegy

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: