BELSŐ ÜZLETKÖTŐ / MŰSZAKI TÁMOGATÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk, a Verder Hungary Kft. a Verder Cégcsoport magyarországi vállalata. 2004 óta vannak jelen a magyar piacon, és meghatározó szerepet töltenek az ipari szivattyúk valamint a laboratóriumi aprító berendezések piacán.

XI. kerületi irodájukba, a csapatuk bővítése miatt keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk
teljes és részmunkaidős, kötetlen munkarendben!

Főbb feladatok:

  • A Verder termékpaletta alapos megismerése
  • Adminisztrációs és műszaki támogatás nyújtása az üzletkötő kollégáknak
  • Árajánlatok készítése és műszaki megoldások kiválasztása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailen
  • Ügyviteli szoftver napi használata, információk rögzítése, árucikkek felvitele
  • Egyéb irodai adminisztratív feladatok
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka szeretete
Előny:
  • Öt évnél hosszabb munkaviszony ugyanannál a munkáltatónál
  • Azonos területen szerzett szakmai tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés megegyezés szerint
  • Kötetlen munkaidő, rugalmas munkavégzés
  • Esetenként home office lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség, külföldi tréningek
  • Nemzetközi munkakörnyezet, családbarát légkör
  • Változatos munka
További információk:
  • Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Budafoki út 187-189
  • Munkaidő: Hétfő-péntek, teljes vagy részmunkaidős, rugalmas irodai munkarendben

Jelentkezzen a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 18 év alatt egy országszerte ismert mérnökirodává nőtte ki magát, épületgépészeti rendszerek tervezésére szakosodva. Szem előtt tartják a költséghatékony és innovatív megoldások használatát és hangsúlyt fektetnek az energiatakarékos, megújuló energiákat használó rendszerek tervezésére. Csapatukba keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba teljes vagy részmunkaidőben (6 órában), akár azonnali munkakezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Kecskemét

Partnerünk professzionális mérnöki szolgáltatásokkal és tanácsadással támogatja a hazai és internacionális vállalatokat a KKV és az ipari szektorban. Kiemelt céljuk az értékteremtés vevőik számára, a folyamatok és az infrastruktúra optimalizálásával a jobb teljesítmények és magasabb termékminőség elérésével. Elsősorban az autóipar, a repülő- és űripar, valamint a gépgyártás számára nyújtanak szolgáltatást. Most kecskeméti csapatukba keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk villamosenergia-termeléssel foglalkozik, stratégiai szerepet vállal a hazai villamosenergia-rendszer ellátásbiztonságában. Gázturbinák, gőzturbinák és segédberendezéseik karbantartásainak projektjeire új munkatárssal bővülnek az alábbi pozícióban: A stabil, tőkeerős csapat tagjaként speciális szakmai tudást sajátíthatsz el, az erőművi környezet teljes palettájával találkozhatsz.

A hirdetés lejár 11 nap múlva