BERUHÁZÁSI ÉS TMK VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, a Medikémia Zrt, egy 100%-ban magyar tulajdonú, piacvezető PREVENT autóápolási és vegyipari termékeket gyártó vállalat.

Szegedi telephelyükre keresünk vegyész- vagy gépészmérnök végzettségű,  tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Technológiai fejlesztésekre javaslattétel, éves költségterv elkészítése,  a végrehajtás tervezése, kivitelezés megszervezése
  • Új technológiák, fejlesztések, gépek beszerzése
  • Épületek, technológiai-, gépészeti- és energetikai rendszerek, gépjárművek munkagépke és eszközök rendszeres karbantartási, felújítási feladatainak ütem-, és költéségtervezése
  • A rendszeres és eseti felújítási, állagmegóvó, karbantartó, javító munkák megszervezése irányírása
  • Az energiaellátás és a társaságon belüli energiaszolgáltatás (elektromos áram, víz, gáz, hő) zavartalanságának biztosítása
  • 7 fős csapat vezetés, munkájuk koordinálása
  • Jelentések, beszámolók készítése
Elvárások:
  • Gépészmérnök vagy vegyészmérnök diploma
  • Hasonló üzemi körülmények között szerzett vezetői gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office programok magas szintű kezelése
  • Angol nyelvtudás
  • Nagy munkabírás, hatékony problémamegoldás
  • Hatékony csapatvezetés, jó meggyőző és tárgyalóképesség
Előnyök:
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, katasztrófavédelmi képzettség
  • Robbanásveszélyes környezetben szerzett munkatapasztalat
  • IFS ERP rendszer és CAD program ismerete
  • További (pl. német) nyelv ismerete

Ajánlat:

  • Felelősségi körhöz illő, kiemelt alapfizetés
  • Vállalati béren kívüli juttatás
  • Kiválóan felszerelt irodai munkavégzés
  • Munkavégzéshez laptop, telefon
  • Kiemelkedő teljesítmény, jobbító javaslat és munkavállalói hűség jutalmazása
  • A vállalati sport- és szabadidős létesítmények ingyenes használatának lehetősége (szauna, edzőterem)
  • Stabil, megbízható vállalat, biztos, hosszú távú munkahely
  • Családtagoknak mobiltelefonflottához történő csatlakozási lehetőség kedvező havi- és percdíjakkal
  • Munkába járás támogatása
  • Határozatlan időtartamú munkaszerződés

Munkavégzés helye, ideje:

  • A cég egyetlen telephelyén, 6728 Szeged, Zsámbokréti sor 1/A.
  • Hétfőtől péntekig, 8 órás, rugalmas munkarendben

Jelentkezzen a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófrekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő csapatuk mérnöki tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 60 nap múlva
Gyártás, Termelés | Zala megye

Ügyfelünk 2001-ben alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete. Az utóbbi években az ország egyik LEGMODERNEBB, LEGJELENTŐSEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött. Több, mint 200 alkalmazottjával Zalalövőn a legnagyobb céggé fejlődtek. Csapatuk bővítésére új kollégát keresnek: KARBANTARTÓ pozícióba.

A hirdetés lejár 42 nap múlva
Gyártás, Termelés | Tolna megye

Ha szeretnél egy különleges termékeket gyártó multinacionális cégnél dolgozni, ez a hirdetés neked szól. Partnerünk innovatív belső és külső megoldások tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik a nagy európai prémium járműgyártók számára. 14 gyártóüzemmel és 5 műszaki központtal, 3000 alkalmazottal vannak jelen 9 országban, ahol 380 millió euró forgalmat bonyolítanak 1964 óta. Karbantartói csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva