MINŐSÉGELLENŐR – FÉMMEGMUNKÁLÁSI TERÜLETRE

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk, a VT Mechatronics Kft. egy 20 éve működő, egyedi gépgyártással foglalkozó vállalat. Stabil munkaadóként hosszútávú munkalehetőséget kínálnak, és folyamatosan javítják a munkakörülményeket.

Munkatársi csapatuk bővítése céljából legalább 1 év tapasztalattal rendelkező új kollégákat keresnek az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGELLENŐR - FÉMMEGMUNKÁLÁSI TERÜLET

Megbízónk ajánlata a munkádért cserébe:

  • Korrekt, munkakörnek megfelelő alapfizetés
  • Év végi jutalom, hónap dolgozója díj pénzjutalommal, kuponok
  • Cafeteria: évi bruttó 400.000 Ft
  • Évenkénti bérfelülvizsgálat / béremelés
  • Munkaruházat biztosítása: cipő, póló, nadrág, pulóver
  • Saját,  klimatizált és jól felszerelt, biztonságos munkaállomás
  • Munkába járási támogatás
  • Próbaidő után díjmentes, átfogó orvosi vizsgálatok lehetősége
  • Saját belső szakmai képzések, mentoring rendszer, szakmai továbbképzések, nyelvi kurzus
  • Havi ajándékcsomagok (pl. csoki, szendvics, kávé, jégkrém, vitamin)
  • Rendszeres ajándékok a cég termékeiből
  • Év végi vacsora
Leendő feladataid:
  • Forgácsolásban gyártott alkatrészek minőségügyi végellenőrzése
  • Bejövő alapanyagok vizsgálata (méret, vizuális, műbizonylat)
  • Új alkatrészek gyártásában aktív részvétel (mérési terv, eszköz meghatározás, kaliberek)
  • Szériagyártás esetén folyamatos mérések elvégzése, eredmények rögzítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a Technológia részleggel
  • Folyamatos kapcsolattartás a Minőségirányítási részleggel, Belső hibák rögzítése
  • Új Belépő Kollégák részére mérési alapismeretek oktatása
  • Mérőeszköz felügyelet – Részvétel a külsős kalibrálási folyamatban

A munka elvégzéséhez szükséges:

  • Középfokú vagy szakirányú végzettség (gyártás technológus végzettség vagy minőségellenőr)
  • Egyedi gépgyártásban és minőségellenőrzés területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Önálló munkavégzés műszaki rajzok alapján

Előny a jelentkezésnél:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • 3D mérőgépen szerzett tapasztalat
  • ISO 9001 és 14001 ismerete
  • Német és/vagy angol nyelvismeret

A munkavégzés részletei:

  • Munkavégzés helye: 9027 Győr, Juharfa utca 24
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, 1 vagy 2 műszakos munkarendben
  • Munkakörülmények: Klímával felszerelt tiszta munkakörnyezet, modern munkagépek

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, hogy JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített önéletrajzával jelentkezz a rendszerünkön keresztül!