PLC PROGRAMOZÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Komáromi székhelyű partnerünk az ipari szegmens egyik titokzatos ágában,
az Ipari automatizálásban és robottechnológiában elismert név.

Új és modern gyártóbázisukon high-tech megoldásokkal dolgoznak.

A folyamatosan változó környezetben is gyorsan reagáló
mérnöki és technikusi gárdával rendelkeznek.

Ebbe a fiatalos csapatba keresünk az alábbi pozícióba munkatársakat:

PLC-PROGRAMOZÓ
Főbb feladatok, munkák:
  • Egyedi gépek, berendezések PLC programozása,
  • Vevői igények és gyártás során felmerülő problémák azonosítása,
  • Kapcsolattartás a gyártással és a társterületekkel.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség: Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök vagy programozó,
  • 2-3 év PLC programozási tapasztalat (Siemens, Omron, Allen Bradley, stb.),
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
Előnyt jelent:
  • Elektromos tervezés területen szerzett tapasztalat,
  • Robotprogramozásban szerzett ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány.
Juttatások:
  • SZÉP-kártya maximális éves kerettel,
  • Külső helyszínre történő kivonuláshoz a vállalat autót biztosít,
  • Esetenként külföldi munkavégzés,
  • Változatos, magas technológiai szintet képviselő munkák,
  • Kiváló munkakörnyezet,
  • Céges telefon, laptop,
  • Családias légkör.
Munkavégzés helye: Komárom

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 08:00-16:30-ig.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófrekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő csapatuk mérnöki tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 60 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Villamos szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Somogy megye

Szeretnél hasznos szakmai tapasztalatra szert tenni egy olyan közegben, ahol mindent biztosítanak a fejlődésedhez és kíváncsiak a javaslataidra, ötleteidre? Most itt a remek lehetőség Számodra! Partnerünk a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Előállított termékeik mások biztonságát szolgálják világszerte, akár atomerőművekben vagy olajfúrótornyokban is. A mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll. Most 4 fős termeléstámogató mérnöki csapatának legújabb lelkes tagját keressük a gépek és gyártósorok teljeskörű műszaki támogatása, a folyamatok optimalizálásában való aktív részvételre az alábbi pozícióba, melybe pályakezdőket is várunk: