MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Többéves könyvelői és számviteli tapasztalattal rendelkezik? Szívesen kamatoztatná szakmai ismereteit egy új pozícióban a megújuló energiák területén?

Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed.

Stabil, tőkeerős és folyamatosan fejlődő szereplője a megújuló energia termeléssel foglalkozó vállalatok piacának, árbevétele a legfrissebb adatok szerint meghaladta a nettó 4 milliárd Forintot, cégcsoportja pedig mintegy 130 főt foglalkoztat aktívan.

Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A cégcsoporthoz tartozó társaságok napra kész könyvelési feladatainak ellátása
  • Számlák, bizonylatok törvény által előírt formában való kontírozása, könyvelése (vevő-, szállítói számlák, bank, pénztár, vegyes könyvelések)
  • Évközi és év végi zárások és beszámolók, valamint az ezekhez tartozó analitikák elkészítése
  • Adóbevallások, statisztikák és egyéb adatszolgáltatások elkészítése
  • Tárgyi eszköz-nyilvántartás vezetése
  • Különböző kimutatások elkészítése, bankszámlák kezelése, utalások rögzítése
  • Egyéb kapcsolódó adminisztrációs teendők
Amit Partnerünk vár Öntől:
  • Mérlegképes könyvelő szakképzettség
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció/éves kötelező képzéseken való részvétel
  • Számviteli területen, könyvelésben szerzett több éves (min. 3 év) tapasztalat
  • A magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, lojalitás és megbízhatóság
Előny, de nem feltétel:
  • Adózásban való jártasság
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai támogatás
  • Rugalmas munkaidő - próbaidőt követően heti 1 nap Home Office lehetőség
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Bejárási támogatás (a Budapesten kívülről, nagyobb távolságból bejáró munkavállalók számára)
  • Munkavégzés kis létszámú, jó hangulatú csapat tagjaként, modern irodai munkakörnyezetben
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
Munkavégzés helye:1013 Budapest, Krisztina krt. 39.

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzának csatolásával az alábbi gombra kattintva: