HR PROJEKT SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretne tagja lenni egy összetartó, segítőkész csapatnak?
Akkor van egy állati jó állásajánlatunk!

Partnerünk Európa első számú hobbiállat-eledel és felszerelés üzletlánca.

20 éve elismert résztvevője a magyar állattartók mindennapjainak.

Sikeres és barátságos csapatukba keresünk:

kollégát HR területen
Főbb feladatok:
  • Nemzetközi HR projektek megvalósításának segítése, adminisztrációs támogatása,
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a külső szolgáltató partnerekkel,
  • Szabályzatok készítése, naprakészen tartása,
  • Operatív HR feladatok szervezése és végrehajtása: információszolgáltatás, adatgyűjtés, rendszerezés,
  • A HR stratégiai megvalósításának proaktív segítése.
Elvárások:
  • Főiskolai, egyetemi HR végzettség,
  • 2-5 év szakmai tapasztalat HR területen, lehetőleg nemzetközi környezetben,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office szakmai felhasználói szintű ismerete.
Előny:
  • SAP Success Factors gyakorlat,
  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Pontos, precíz munkához való hozzáállás,
  • Motivált, energikus, proaktív és csapatjátékos személyiség,
  • Jó szervezőkészség, és folyamatokban való gondolkodási képesség,
  • Bérszámfejtési tapasztalat,
  • Román nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Stabil, hosszú távú lehetőség egy piacvezető európai vállalatnál,
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka,
  • Versenyképes jövedelem, dolgozói kedvezmény,
  • Változatos és érdekes munkakör modern irodai környezetben,
  • Remek, összetartó csapat,
  • Home Office munkalehetőség (heti háromszor),
  • Tréningeken való részvételi lehetőség.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 08:30-17:00-ig. Rugalmasan alakítható.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Bács-Kiskun megye

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó cég. Az alábbi pozícióra, kalocsai telephelyére, a HR csapat bővítése céljából új munkatársat keresnek:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
HR, Munkaügy | Heves megye

Megbízónk egy több mint 30 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű fuvarozó vállalkozás, amely komplex logisztikai megoldásokat kínál partnereinek. Folyamatosan fejlődő gyöngyösi irodájukba, a megnövekedett HR feladatok ellátására keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
HR, Munkaügy | Budapest

Megbízónk Kelet-Európa egyik meghatározó divatcége. HR csapatuk élére keressük új munkatársukat, az alábbi pozícióba, 2023-as februári kezdéssel:

A hirdetés lejár 38 nap múlva