JUNIOR TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szereti az innovatív és egyedi megoldásokat? Szeretné, ha Ön lehetne az úttörője Magyarországon a vállalat egyedi innovációja alapján kifejlesztett termékének? Szeret új dolgokat megálmodni és olyan vállalatot keres, ahol az ötleteit megvalósíthatja?

Akkor ne keressen tovább, mert ebben a lehetőségben mindez megvan!

Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával. Jelenleg egy új és innovatív termékük piaci bevezetésére keresnek talpraesett kollégát az alábbi pozícióba:

Ha Önnek fontos a sikerélmény, a szakmai fejlődés lehetősége és szeretne egy stabil nemzetközi cégnél dolgozni, ez a lehetőség Önnek szól!
Feladatok:
  • Támogatás és részvétel a termék és folyamatfejlesztési területeken induló projektekben,
  • Tervezési feladatok és ütemtervek készítése,
  • Dokumentációk kezelése,
  • Szükséges beszállítók és alvállalkozók felkutatása és kiválasztása.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség - pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Office stabil, felhasználói szintű ismerete,
  • Precíz munkavégzés, lendületes személyiség.
Előny:
  • Német vagy angol nyelvtudás,
  • CAD alkalmazások ismerete.
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes jövedelem,
  • MKB SZÉP kártya támogatás,
  • Bejárás támogatás,
  • Aktív támogatás a szakmai vezetőtől a betanulás során és azt követően a mindennapokban is.

Munkavégzés helye: Majosháza
Munkaidő: Heti 40 óra, péntekenként rövidített munkavégzéssel

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Heves megye

Szívesen adnál valami maradandót a jövő elektromos autóinak és szeretnél hozzájárulni a fenntartható mobilitás megvalósításához? Elkötelezett vagy a fejlesztés iránt és örömmel vennél részt valami teljesen új megalkotásában? Ez a lehetőség testhez álló Számodra! Partnerünk a világ egyik legnagyobb járműipari vállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik. Magyarországi gyáregységüket az 1990-es években lapították, napjainkban közel 1700 fővel működnek. Az alkatrészek gyártásán túl termékfejlesztéssel is foglalkoznak a tervezéstől a piaci bevezetésig, főként a járműmozgás-szabályozás, az integrált biztonság, az automatizált vezetés és az elektromos mobilitás technológiai területein. Amennyiben szívesen csatlakoznál egy igazán innovatív, nyitott szemléletű vállalathoz, Téged is vár az új termékek piacra vezetése miatt bővülő, e-mobilitásra fókuszáló 12 fős mérnöki csapatuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 61 nap múlva