NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Mindig is imádtad a logisztika területét, és el tudod képzelni magad hosszútávon ezen a területen? Szereted a kihívást jelentő élethelyzeteket és nem riadsz vissza egy-egy váratlan helyzettől sem? Egy családias hangulatú csapatban képzeled el a jövődet? Akkor itt a lehetőség számodra!

Partnerünk egy 254 tehergépkocsi flottával rendelkező nemzetközi és belföldi szállítmányozással foglalkozó cég. Komplett logisztikai feladatokat látnak el a járattervezéstől kezdve a slepptúrás áruterítésig, amelyek szakszerű lebonyolításához képzett munkatársaik minőségi munkavégzéssel járulnak hozzá.

Most 3 fős fuvarszervezői csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

Feladatok, amelyek Rád várnak:
  • Nemzetközi kamionos árufuvarozás teljes körű szervezése és lebonyolítása (9 kamionra – főként nyugat-, és dél-európai úticélokra).
  • Megbízókkal és gépkocsi-vezetőkkel telefonon és online applikáción keresztül történő való folyamatos közvetlen kapcsolattartás.
  • Gépjárművezetők napi szintű koordinálása, elszámoltatása, teljesítményének folyamatos ellenőrzése, AETR szabályok betartatása.
  • Szállítások folyamatos nyomon követése, felmerülő problémák kezelése.
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (fuvarlevelek és menetlevelek adminisztrálása CRM-ben).
  • Társterületekkel való együttműködés (megrendelő partnerek inbound-logisztikai osztályával való kapcsolattartás).
  • Sofőrök kiválasztási folyamatában közreműködés.
Pozíció betöltéséhez szükséges lesz:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1 év nemzetközi fuvarszervező VAGY diszpécser pozícióban szerzett tapasztalat
  • Középfokú/ kommunikációképes szintű angol ÉS/ VAGY német nyelvtudás (szóban és írásban - megrendelő partnerekkel történő kapcsolattartáshoz)
  • Nyitott, türelmes és empatikus személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzési képesség (önállóan és csapatban egyaránt)
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Jó stressztűrő képesség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Felsőfokú vagy OKJ-s logisztikai végzettség
  • Szállítmányozással foglalkozó logisztikai cégnél szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Cafeteria juttatás
  • Home Office munkavégzés lehetősége
Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű, fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva