JUNIOR MARKETING MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél tagja lenni egy összetartó, segítőkész csapatnak?
Akkor van egy állati jó állásajánlatunk!

Partnerünk Európa első számú hobbiállat-eledel és felszerelés üzletlánca.

20 éve elismert résztvevője a magyar állattartók mindennapjainak.

Sikeres és barátságos csapatukba keresünk:

kollégát Marketing, PR, Média területen
A Marketing vezető munkáját segítő feladatok:
  • Átfogó nemzeti marketing stratégia napi szintű operatív lebonyolításának vezetése és koordinálása a magyar és román piacra vonatkozóan, szorosan együttműködve a Marketing vezetővel az omnichannel marketing terv megvalósítása érdekében,
  • Információkkal és ötletekkel járul hozzá a marketing stratégiai folyamatokhoz,
  • Operatív marketing feladatok szervezése és végrehajtásának felügyelete: áruházi marketing folyamatok és lokális POS kihelyezések kialakítása és megvalósítása, trade marketing tevékenységek koordinálása,
  • Új áruháznyitások és üzletkoncepció megvalósításának irányítása és támogatása, valamint az üzletnyitásokhoz tartozó marketing megjelenések tervezése és lebonyolítása,
  • Közösségi média és email marketing stratégia kialakításában és napi operatív lebonyolításában való aktív részvétel,
  • Marketing tevékenységek és kampányok eredményeinek nyomon követése és elemzése,
  • Nemzeti marketing szállítók kiválasztásának lebonyolítása (nyomdai partnerek tendereztetése),
  • Szoros együttműködés a média- és digitális ügynökségekkel,
  • Aktív együttműködés a Termék- és kategória menedzsment, valamint az Értékesítési és expanziós osztályokkal.
Elvárások:
  • Főiskolai, egyetemi végzettség,
  • 2-5 év szakmai tapasztalat marketing területen, lehetőleg nemzetközi környezetben,
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office szakmai felhasználói szintű ismerete,
  • Motivált, energikus, proaktív és csapatjátékos személyiség,
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség,
  • Gyors alkalmazkodó képesség,
  • Kreatív és digitális szemlélet,
  • Jó szervező készség, és folyamatokban való gondolkodási képesség.
Előnyt jelentenek:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség PR, marketing, média területen,
  • Média ügynökségi vagy média ügynökségekkel való együttműködés kapcsán szerzett szakmai tapasztalat,
  • FMCG területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Román nyelvtudás,
  • Érdeklődés a kisállatok iránt.
Amit kínálunk:
  • Stabil, hosszú távú lehetőség egy piacvezető európai vállalatnál,
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka,
  • Versenyképes jövedelem, dolgozói kedvezmény,
  • Változatos és érdekes munkakör modern irodai környezetben,
  • Remek, összetartó csapat,
  • Home Office munkalehetőség (heti háromszor),
  • Tréningeken való részvételi lehetőség.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 08:30-17:00-ig. Pár hét után heti 3 nap Home Office.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt? Többéves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen (médiaügynökségnél)? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk!Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 25 nap múlva

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Rendelkezel legalább 3 éves, reklámügynökségi területen szerzett tapasztalattal? Motivál téged a változatos ügyfélkör és az előrelépési lehetőség? Emellett szívesen részt vennél a kreatív ötletelésben is? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú, média-, reklám-, és PR ügynökség. Bővülő ügyfélkapcsolati csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Marketing, PR, Média | Szeged

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Marketing csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 34 nap múlva