BESZERZÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen csatlakozna az egyik legdinamikusabban fejlődő magyar tulajdonú FMCG üzletlánchoz és venne részt vezetőként a beszerzési folyamatok irányításában?
Van már néhány év tapasztalata ebben a szegmensben?

Amennyiben IGEN, ez a lehetőség most Önnek szól!

Partnerünk a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata, immáron 25 éve. A folyamatosan bővülő üzletlánc jelenleg több, mint 30 saját és 200 szerződött franchise üzlettel rendelkezik.

10 fős beszerzési csapatának élére keresünk most tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

Milyen feladatokban számítanak Önre?
  • A társaság beszerzési folyamatainak irányítása, kontrollálása
  • A 10 fős beszerzési csapat vezetése
  • Készletgazdálkodás és kategória menedzsment
  • Az optimális szortiment, készlet nagyság és forgási sebesség kialakítása, fenntartása
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése
  • Új beszállítók felkutatása és a meglévő beszállítókkal való aktív kapcsolattartás
  • Piaci információk, trendek összegyűjtése, elemzése
  • Aktív részvétel az árképzési és a termékpozicionálási folyamatokban
Önt keressük, amennyiben az alábbiak jellemzik:
  • Kereskedelmi felsőfokú végzettség
  • FMCG szektorban szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat: élelmiszer/vegyi és non-food termékek beszerzésében
  • Vezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Stratégiai szemléletmód gyakorlatias gondolkodással párosulva
  • Határozott fellépés, kiváló tárgyalási készség
  • Képes magával ragadni munkatársait, partnereit és égig vinni a beszerzési célokat.
  • Szívesen elemez adatokat és állít fel trendeket.
Mi vár Önre Partnerünknél?
  • Felelősségi szinthez és tapasztalathoz illeszkedő jövedelem - megbeszélés alapján
  • Céges autó saját használatra is és bejárási támogatás
  • Éves bónusz
  • Megfelelő munka-magánélet egyensúly megvalósulása
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú és megbízható munkahely
  • Telefon és Laptop
  • Kötetlen munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség és felelősségteljes pozíció egy kiváló csapatban
  • Dinamikusan fejlődő, inspiráló professzionális környezet
Munkavégzés helye: Kiskunfélegyháza

Várjuk jelentkezését szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Komárom-Esztergom megye

Korábban legalább 3 éven keresztül egy gyártó cég logisztikai részlegén dolgoztál, és már volt alkalmad kipróbálni magad vezetői feladatkörökben is? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk az egyik piacvezető műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat, amely autóipari végfelhasználó partnerei részére biztosít belső és külső alkatrészeket, elemeket. Most 16 fős logisztikai csapatuk élére keressük leendő vezetőjüket az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 56 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Csongrád - Csanád megye

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Beszerzési és logisztikai csapatuk élére keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva