EGÉSZSÉGÜGYI ÜZLETKÖTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Vas megye Zala megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Tapasztalt üzletkötő vagy?  Érdekelne egy új pozíció, amelyben önállóan, rugalmasan tervezhetnéd a feladataidat és a  szakmai ismereteidet is bővíthetnéd?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonban, folyamatosan fejlődve dolgozik a magyar egészségügyi piacon, már több, mint 10 éve.

Most számára keresünk a budapesti környéki, illetve a nyugat-magyarországi régió képviseletére, kiváló fellépésű, jó kommunikációs érzékkel rendelkező, kitartó és szorgalmas új kollégákat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Adott területhez tartozó orvosok felkutatása
  • Személyes találkozók megszervezése, lebonyolítása
  • Munkalehetőségek értékesítése a teljes egészségügyi szegmensben
  • Új partnerek integrálása a rendszerbe és meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • Folyamatos riportálás a vezetőség felé
  • Napi, heti, havi terv szerinti munkavégzés
  • A havi elvárások megvalósítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a beosztási részleggel
  • A betanulás után Önálló munkaszervezés
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Minimum 3 év tárgyalási, üzletkötési tapasztalat
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Hideghívásban szerzett tapasztalat
  • Nyitott, rugalmas személyiség
  • Komplex, logikai folyamatok átlátása
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal
Előny, de nem feltétel:
  • Meglévő egészségügyi kapcsolatrendszer és/vagy egészségügyi szolgáltatások értékesítése területén szerzett ismeretek (pl. értékesítés kórházak, orvosi rendelők részére)
  • Önálló munkaszervezésben szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapjövedelem - az első félévet követő extra prémiummal
  • Saját állomány teljesítménye alapján tervezhető, stabil jutalék
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Céges kedvezményrendszer (pl. éttermi étkezés, magánegészségügyi szolgáltatások)
  • Kapcsolódó utazási költségek biztosítása, költségtérítés
  • A munkához tartozó teljes betanulási rendszer (az egészségügyi rendszer működésébe való bevezetés, betanítás) - szakmai iránymutatás a betanítási időszakot követően is
  • Folyamatos és komplex szakmai támogatás rendszeres szakmai tréningeken keresztül (pl. kommunikációs tréning)
  • Tervezett, de rugalmas időbeosztás - "terepen" való munkavégzéssel (heti 1 nap személyes jelenlét mellett a kaposvári központi irodában)
Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye  (Budapest 80-100 km-es körzetében) (1 fő)  VAGY  nyugat-magyarországi régió (Vas, Zala, Veszprém megyék) területe (1 fő)

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod és motivációs leveled csatolásával, valamint nettó bérigényed megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Komárom-Esztergom megye

Az elmúlt évek során partnerünk járműparkja jelentősen bővült és szeretnék, ha a cég kereskedelmi tevékenysége is hasonló fejlődésen menne keresztül. Ezért keresnek fuvarozásban, logisztikában értékesítési tapasztalattal rendelkező új kollégát, aki korábbi szakmai tapasztalatát alkalmazva a családi vállalkozás tagja lesz.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Békés megye

Kiválóan kommunikálsz és szívesen dolgoznál kötetlen munkarendben? Ez a pozíció most NEKED szól! Partnerünk évtizedek óta piacvezető vállalat, amely biztosításokkal, pénzügyi szolgáltatásokkal foglalkozik. Csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva