PÉNZÜGYI ELŐADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Már van tapasztalata pénzügyi területen? Pontos és precíz munkaerő, aki naprakész ismeretekkel rendelkezik a számvitel és az adózás területén?

Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed.

Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök - céges laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Barátságos munkahelyi környezet, munkavégzés kislétszámú csapatban
Főbb feladatok:
  • A cégcsoportba tartozó cégek pénzügyi folyamatainak önálló menedzselése
  • Jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • Pénzügyi és adózási területekkel kapcsolatos napi operatív feladatok ellátása
  • Beérkezett bizonylatok ellenőrzése törvényi előírásoknak megfelelően – számlázási feladatok ellátása
  • Banki utalások, bankszámlák kezelése, bankforgalom ellenőrzése, pénzmozgások nyomon követése
  • Bankokkal, pénzintézetekkel való kapcsolattartás, banki rendszerek használata, hitelekkel kapcsolatos pénzügyi feladatok elvégzése
  • Vevő, szállító folyószámlák kezelése, naprakészen tartása, pénzügyi kimutatások készítése
  • A kötelezettségek, követelések és a likviditás nyomon követése
  • Jelentések, havi költségkimutatások készítése, pénzügyi nyilvántartások vezetése, rendszeres és ad-hoc riportok készítése a vezetőség részére
  • Üzleti folyamatok, vezetőségi döntések előkészítése
  • Adó- és illetékfizetési kötelezettségek figyelemmel kísérése – adófolyószámla egyeztetés
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, hatóságokkal, külső szolgáltatókkal, illetve könyvelő cégekkel és a könyvvizsgálóval (analitikus nyilvántartások vezetése, egyeztetése a főkönyvelővel)
  • Rendszeres és rendkívüli adatszolgáltatások elkészítése a társaság érdekeltségi köréhez tartozó cégcsoport tagjaira vonatkozóan külső (KSH, finanszírozó bankok stb.) és belső (tulajdonos vagy management) igények alapján

Amit Partnerünk vár Öntől:
  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett, minimum 5 év gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Gazdasági társaságok pénzügyi/gazdasági ügyeinek felügyeletében szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság és terhelhetőség, szakmai elkötelezettség, felelősségtudat
  • MS Office programok gyakorlott felhasználói szintű ismerete, Excel program magas szintű ismerete
  • Netbank ismeret
  • Adózási, számviteli ismeretek
  • Támogató, segítő, együttműködő hozzáállás, kiegyensúlyozott személyiség
  • Pontos, precíz és proaktív munkavégzés – rugalmasság, megbízhatóság, munka iránti igényesség
  • Képesség több feladat egyidőben történő kezelésére

Előny, de nem feltétel:
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete és használatában szerzett gyakorlat.
  • Kontrolling területén szerzett tapasztalat.
  • POWER BI ismerete

Munkavégzés helye: 1013 Budapest, Krisztina körút 39.

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzának csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Debrecen

Partnerünk az acél megmunkálás meghatározó szereplője, mely 2005 óta dinamikusan fejlődő és stabil hátterű magyar tulajdonú cég. Fő profilja a betonacél és betonvas kis- és nagykereskedelem, illetve a szereléshez szükséges termékek forgalmazása. Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnercégünk jelenleg az irodájuk lelkét keresi. Mit kell tudni róluk? Egy teljesen magyar tulajdonú digitális ügynökség a high-end e-kereskedelem és egyedi szoftverfejlesztés területén. Online áruházak, digitális platformok fejlesztése, a webes megoldások optimalizálása és tanácsadás a fő tevékenységi körük. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: IRODAI ASSZISZTENS

A hirdetés lejár 22 nap múlva