TB ÜGYINTÉZŐ, BÉRSZÁMFEJTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Már van tapasztalata a bérszámfejtés területén? Naprakész szakmai ismeretekkel rendelkezik a munka törvénykönyve és a Cafeteria szabályok kapcsán?

Akkor Ügyfelünknél a helye!

Partnerünk egy hazai tulajdonban lévő, elismert, független számviteli- és adózási tanácsadásban, könyvkiadásban, oktatásban, informatikában nagy hagyományokkal rendelkező tanácsadó cég.

Most Gazdasági Igazgatóságuk számára keresünk hosszú távra új munkatársat, próbaidőt követően széleskörű, rugalmas Home Office munkavégzési lehetőséggel, az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Állományban lévő munkavállalók havi rendszeres és eseti bérszámfejtése, az utalások előkészítése
  • Biztosítotti jogviszonyok be- és kijelentése
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások, havi és éves jelentések határidőre történő elkészítése, nyilvántartások vezetése
  • Cafeteria számfejtése
  • Letiltások kezelése
  • A társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok teljes körű önálló ellátása, felmerülő kérdések megválaszolása
  • Kapcsolattartás hivatalos szervekkel, statisztikai jelentések elkészítése
  • Munkaügyi adminisztráció: beléptetés, kiléptetés, szerződések kezelése
  • Egyeztetés a főkönyvi feladással kapcsolatban
Amit Partnerünk vár Öntől:
  • Legalább középfokú szakirányú (Bér és TB ügyintéző vagy egyéb kapcsolódó) végzettség
  • Naprakész szakmai ismeretek: a munka törvénykönyve és Cafeteria szabályok
  • Legalább 1-3 év bérszámfejtés területén szerzett tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes és Excel ismeret
  • Önállóság, pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Szervezettség és strukturáltság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
Előny, de nem feltétel:
  • Mérlegképes könyvelői vagy adótanácsadói végzettség
  • Wizuál Bér bérügyviteli software ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Családias munkahelyi légkör
  • Jól felszerelt munkahely, kellemes környezet
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség, szakmai támogatás
  • A munkába járás támogatása a törvényi előírás keretein belül
  • Céges laptop, telefon
  • Kockázati biztosítás
  • 3 hónap próbaidő lejártát követően: Cafeteria (SZÉP Kártya és egyéb adómentes juttatások), magánegészségügyi biztosítás, rugalmasan szervezhető Home Office  lehetőség (havi elérhető maximum 8 nap, péntekenként fix otthoni munkavégzéssel)
Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye (központi iroda: 1134 Budapest, Mór utca 2-4.) + rugalmas Home Office munkalehetőség (próbaidőt követően)

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzának és motivációs levelének csatolásával, továbbá nettó bérigényének megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Debrecen

Partnerünk az acél megmunkálás meghatározó szereplője, mely 2005 óta dinamikusan fejlődő és stabil hátterű magyar tulajdonú cég. Fő profilja a betonacél és betonvas kis- és nagykereskedelem, illetve a szereléshez szükséges termékek forgalmazása. Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnercégünk jelenleg az irodájuk lelkét keresi. Mit kell tudni róluk? Egy teljesen magyar tulajdonú digitális ügynökség a high-end e-kereskedelem és egyedi szoftverfejlesztés területén. Online áruházak, digitális platformok fejlesztése, a webes megoldások optimalizálása és tanácsadás a fő tevékenységi körük. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: IRODAI ASSZISZTENS

A hirdetés lejár 26 nap múlva