MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Van már gyakorlatod könyvelésben és nyitott vagy egy remek lehetőségre?

Szívesen bővítenéd szakmai tapasztalatod egy stabil, tőkeerős vállalatnál, ahol mindent megadnak a fejlődésedhez és teljes körűen támogat Téged a csapat?

Amennyiben IGEN a válaszod, ez a Te lehetőséged!

Miskolci székhelyű, 22 éves múlttal rendelkező Partnercégünk építésztervezéssel, generálkivitelezéssel és nagyszabású beruházások teljes körű lebonyolításával foglalkozik.
Számos nagy volumenű projektre lehet büszke a cég, de legnagyobb büszkeségei a munkatársak, az összetartó és professzionális kollektíva. Most 3 fős, családias pénzügyi csapatába keresünk 2 fő új kollégát az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatokban fogsz részt venni:
  • Számlák érkeztetése, iktatása, kontírozása (SzinvaComp rendszerben)
  • Számlák alaki és tartalmi ellenőrzése, a számviteli törvény és szerződéseknek való megfeleltetés ellenőrzése
  • Mellékletek ellenőrzése és rögzítése a pénzügyi rendszerben (például szállítólevelek, igazolások)
  • Problémás számlák menedzselése
  • Pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, kollégákkal, alvállalkozókkal
  • Tárgyi eszközök, teljesítésigazolások könyvelése
  • Banki utalások előkészítése
  • Havi bevallásokban való részvétel
  • Napi feladatok ügyintézése, postázási feladatok ellátása
Ami fontos a pozíció betöltéséhez:
  • Minimum középfokú végzettség (preferáltan pénzügyi/közgazdasági szakterületen)
  • Legalább 1-3 éves tapasztalat a könyvelésben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, levelezőrendszer)
  • Lendületesség és jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság és terhelhetőség (A túlóra nagyon ritka, de vannak sűrűbb időszakok, fontos, hogy ezt tudd kezelni.)
  • Jó csapatjátékos attitűd és szakmai alázat
  • Nyitottság a tanulásra, lelkes hozzáállás
Előnyt jelent:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Angol nyelvtudás
Mi minden vár Rád, ha jelentkezel?
  • Korrekt fix havi jövedelem megállapodás szerint
  • Év végi jutalom
  • Mobiltelefon és laptop korlátlan használattal
  • Utazás támogatás tömegközlekedésre és üzemanyagra egyaránt
  • Szakmai fejlődés folyamatos lehetősége változatos, felelősségteljes feladatok által
  • Betanulási idő után home office lehetőség
  • Színvonalas céges rendezvények, csapatépítők
  • Támogató, segítőkész és összetartó munkahelyi közösség, folyamatos csapatmunka
  • Exkluzív, kiemelkedően korszerű saját építésű iroda (Az Év Irodája díjnyertese)
Munkaidő: 8:00-17:00, pénteken rövidített munkanap (14:30-ig)

Munkavégzés helye: Miskolc, Forrás utca

Kattints az alábbi gombra és jelentkezz önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Jog, Közigazgatás | Budapest

Jogi végzettséggel rendelkezik? Már van tapasztalata pénzügyi területen is? Szívesen kamatoztatná ismereteit egy új pozícióban? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk, az Oslói Értéktőzsdén jegyzett nemzetközi cégcsoport, a B2Holding ASA magyarországi leányvállalata, a B2Kapital Zrt. Számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva