SZERVIZVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Több mint 30 éves szakmai tapasztalattal rendelkező műszaki gyártó és forgalmazó vállalat keres fejlődő csapatába, megbízható, jó kommunikációs képességekkel rendelkező

kollégát.

A cég 100%-ban magyar tulajdonoskörrel rendelkezik, szakterületén vezető pozíciót tölt be.
A pozícióhoz tartozó feladatok:
  • Szerviz csapat irányítása
  • Szerviz folyamatok tervezése, szerviz tevékenységek szervezése, irányítása és ellenőrzése a helyszínen
  • Kapacitástervezés
  • Megelőző, időszakos és sürgősségi szervizek és hibaelhárítások lebonyolítása a partnereink telephelyén, az ország egész területén
  • A szerviz tevékenységek folyamatos ellátásához szükséges eszközök biztosítása
  • Partnerkör bővítése, folyamatos kapcsolattartás a partnereink műszaki osztályával
  • Munkavédelmi szervezeti és egyéb előírások betartatása
  • Partnereinktől érkező hibabejelentések kiértékelése, javaslattétel a hiba elhárítására, a hiba kielemzése a beérkező információk és alkatrészek alapján
  • Kimutatások és elemzések végzése a szerviz tevékenységek javításával kapcsolatban
  • Műszaki csapat támogatása
Amit megbízónk elvár:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • 1-3 éves vezetői tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Ha a helyzet úgy kívánja, ne féljen magához ragadni a szerszámot
Amit kínálnak:
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Biztos alap jövedelem
  • Versenyképes, teljesítmény alapú juttatás
  • Céges mobiltelefon
  • Támogató csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai kihívások
Munkavégzés helye:
  • A vállalat budapesti központtal rendelkezik, a munkavégzés jelentős része is itt folyik, de a jövendőbeli kolléga egész Magyarország területén végez munkát

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Most fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba: TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Megbízónk magyar tulajdonban lévő vállalkozása több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási, valamint háztartási vegyiáru gyártásával, csomagolásával és értékesítésével. Számukra keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva