PÉNZÜGYI ÉS SZÁMLÁZÁSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Már rendelkezik tapasztalattal pénzügyi területen? Szívesen kamatoztatná szakmai ismereteit egy új pozícióban, amelyben folyamatos szakmai fejlődést és karrierépítési lehetőséget is biztosítanak az Ön számára?

Ha a válasza IGEN, Ügyfelünknél a helye!

Partnerünk budapesti székhelyű termelő cég, amelynek számára most új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Számlázással kapcsolatos feladatok ellátása, számlakiállítás - teljesítésigazolás és számlainformációs lapok alapján számlák készítése
  • Könyvelési folyamatok támogatása - adatrögzítés, beérkező számlák iktatása
  • Díjbekérők elkészítése
  • Számla reklamációk kezelése
  • Kintlévőség kezelés
  • Pénzügyi és egyéb kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Amit Partnerünk vár Öntől:
  • Számviteli, adózási területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • MS Office magas szintű ismerete (elsősorban az Excel, Word és Outlook alkalmazások)
  • Önálló munkavégzés, pontosság, precizitás és megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Központi irodában történő személyes munkavégzés (hibrid munkavégzés lehetősége nélkül)
  • Együttműködés és csapatmunkára való készség
  • A nagyobb munkaterhet nem stresszként, hanem kihívásként kezelő hozzáállás

Előny, de nem feltétel:
  • NAVISION / NOVITAX integrált vállalat irányítási rendszer ismerete
  • SCROLL program ismerete
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás

Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Szakmai fejlődési és karrierépítési lehetőség - egyéni teljesítmény és célok tekintetében teljeskörű betanítás vállalati könyvelői pozícióba is
  • Fiatalos, nyitott, lelkes csapat
  • Teljeskörű szakmai támogatás, betanítás
  • Modern munkavégzési eszközök, teljeskörű infrastruktúra
  • Céges mobiltelefon és laptop biztosítása
Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület

Munkaidő: H-P 08:30-17:00

Jelentkezzen önéletrajzának csatolásával és nettó bérigényének megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Unser Partner ist ein international tätiges Logistikunternehmen mit über 700 Mitarbeitern und Standorten in 8 Staaten. Für ihrem Tochterunternehmen in Ungarn, in der Nähe von Budapest suchen wir einen erfahrenen. Unser Partner ist die Tochtergesellschaft einer qualitätsorientierten, international tätigen Speditionsunternehmensgruppe mit Präsenz und Schwerpunkt Mittel- und Osteuropa und suchen neuer Kollege wegen expansion für ihrem Sitz, in Biatorbágy. Wir freuen uns auch über Anfänger Bewerber!

A hirdetés lejár 17 nap múlva