ÁRUÁTVEVŐ, ÁRUKIADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group csapata

munkatársat keres!

Amit nyújtunk neked:
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Betanulás és szakmai fejlődés támogatása
  • Stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Fix fizetés, teljesítménybér és béren kívüli juttatások
Főbb feladataid lesznek:
  • Beérkezett áruk lepakolása, kicsomagolása, azonosítóval való ellátása (pl. kód, címke)
  • A megrendelt mennyiség és a beérkezett mennyiség összehasonlítása
  • Az áruk fizikai mozgatása, cikkszámonkénti szétválogatása
  • A rendszerből keletkező és a beérkezésnél kapott valamennyi bizonylat dokumentálása
  • A kikomissiózott, leellenőrzött, becsomagolt megrendelések címkézése és szállító cég szerinti szétválogatása, majd elpakolása az erre kijelölt helyre
  • Az egységrakományok fóliázása és dokumentumokkal való ellátása árukiadás előtt
  • A dobozok épségének és esztétikájának ellenőrzése árukiadás előtt
  • Az áru kiadása a vevőnek és a szállítmányozási cégeknek
Ideális jelölt vagy ha:
  • Jó a fizikai állóképességed
  • Vállalod a budapesti betanulást
Előnyt jelent:
  • Raktározási, árukiadási területen szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány
Munkavégzés helye és ideje:
  • 6300 Kalocsa, Róna utca 3.
  • Hétfőtől péntekig 6:00 – 14:10, illetve 13:50 – 22:00

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, bruttó fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!