MŰHELYVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Solymár egyik csendes utcájában elhelyezkedő Mercedes-Benz Árendást 1990-ben alapították az ország egyik leghangulatosabb hazai márkaképviseleteként.

munkatársat keresünk karosszéria és fényező műhelyük élére!

Csapatuk nem nagy, de annál családiasabb és összetartóbb.
Kollégáik szinte mindegyike hosszú évek, vagy akár évtizedek óta dolgozik náluk.
Leendő kollégájukat jelenleg 3 főből álló, auditált karosszéria és fényező műhely élére keressük.
Kiváló kommunikációs készség és jó szervezőképesség elengedhetetlen, mert többek között biztosító társaságokkal és privát ügyfelekkel fogod tartani a kapcsolatot.

Főbb feladataid lesznek
  •  Karosszéria és fényező munkák beosztása
  •  Munkalapok nyitása és kezelése
  •  Biztosítótársaságokkal és ügyfelekkel történő aktív kapcsolattartás
  •  Árajánlat készítés
  •  Munkaszervezés
Elvárásaik feléd
  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló, pontos, megbízható és munkájára igényes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és szervezői készség
Előnyök:
  •  Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  •  Angol/német nyelvismeret
Amit kínálnak számodra
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Napi 8 órás teljes munkaidős állás
  • Prémium munkakörnyezet
  • Családias hangulat
  • Összetartó és segítőkész csapat

Ha szeretnél egy együttműködő munkahelyen, festői környezetben dolgozni, jelentkezz!
Küldd friss, magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!