REGISZTRÁCIÓS REFERENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Home office

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Érdekelne egy heti 20 órás, teljes egészében otthonról végezhető referensi pozíció? Esetleg fiatal vagy már tapasztaltabb anyuka vagy, aki szívesen dolgozna Home Office-ban a gyermeknevelés mellett?

Ha a válaszod IGEN, akkor ez a lehetőség NEKED szól!

Partnerünk budapesti telephelyű labordiagnosztikai készülékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cég. Céljuk, hogy a hematológiai gyakorlatokat a világ minden szegletében elérhetővé tegyék.

Most számára keresünk új munkatársat teljes Home Office munkavégzésre, heti 20 órában az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Termékregisztrációkhoz szükséges termékdokumentációk létrehozása és karbantartása
  • Új termék esetén a hatósági regisztrációs folyamatok kezdeményezése, elindítása, sikeres lezárása
  • Termékregisztráció, nyilvántartásba vétel és az Európai Unión kívüli értékesíthetőség lebonyolítása az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezési-egészségügyi Intézetnél
  • A Európai Unión kívüli partnereink termékregisztrációjának a támogatása
  • A napi kereskedelemmel és regisztrációkkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A partnerek ellátása a megfelelő terméktanúsítványokkal (Declaration of Conformity, Free Sales Certificate, IFU, MSDS…stb.)
  • Kapcsolattartás – disztribútorokkal, Közjegyzőkkel, Nagykövetségekkel, illetékes Minisztériumokkal, a Magyar Országos Közjegyzői Kamarával és a Magyar Kereskedelmi és Iparkamarával
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Főiskolai (felsőfokú) végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt) - angol nyelvű hivatalos dokumentumok karbantartásának képessége
  • MS Office eszközök gyakorlott felhasználói szintű alkalmazása
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre
  • Analitikus gondolkodás, terhelhetőség
A jelentkezéskor előnyt jelenthet:
  • Laboratóriumi, egészségügyi és gyógyszertári adminisztrációs ismeretek
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Cafeteria
  • Home Office munkavégzés (saját beosztás alapján, általános munkaidőben való rendelkezésre állással) - rugalmasan tervezhető heti 1 nap irodai jelenlét mellett
  • Munkavégzéshez szükséges infrastruktúra biztosítása (céges laptop, mobiltelefon, scanner és nyomtató)
  • Dinamikus, fiatalos lendületű, összetartó csapat, kiváló szakember gárda
Munkavégzés helye: Home Office munkavégzés (központi iroda: 1038 Budapest, Papírgyár utca 58-59.)

Munkaidő: heti 20 óra

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával és nettó bérigényed megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Szeretnél egy biztos munkahelyet és családias légkört? Megbízható, precíz és lendületes személyiségnek tartod magad? Több éves adminisztrációs gyakorlattal rendelkezel? Olyan személynek tartod magad, aki hosszútávon képzeli el magát egy stabil pozícióban, amelyet a professzionalitás szintjére emel, és utána azt meg is tartja ott? Ha a fentiekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk európai elektronikai ipari komponensek gyártóinak magyarországi disztribútora. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új kollégát:

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Már van tapasztalatod adminisztrációs, asszisztensi munkakörben? Német nyelvtudással rendelkezel, amit szívesen is használnál mindennapi munkád során? Esetleg jártas vagy a nyomdaiparban, vagy érdeklődsz a terület iránt és szívesen sajátítanál el ezzel kapcsolatos új ismereteket? Akkor ez a lehetőség most Neked szól! Partnerünk sikeresen működő nyomdaipari vállalkozás, amely címke és festékszalag-gyártással, valamint címkenyomtatók forgalmazásával foglalkozik. Most számára keresünk németül kommunikálni tudó és szerető, a nyomdaiparban jártas, vagy azt megismerni kívánó új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 36 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Megbízónk szállítmányozással és raktározással foglalkozó, teljes mértékben magyar tulajdonban lévő vállalat. Új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva