TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ/KERTÉSZMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kertészmérnök végzettséggel rendelkező, elhivatott és fejlődni vágyó szakember vagy? Szívesen kamatoztatnád szakmai ismereteidet egy új pozícióban?

Ha a válaszod IGEN, Ügyfelünk csapatában a helyed!

Partnerünk kertészeti nagykereskedés, amely több mint 20 éve foglalkozik egy-kétnyári és virágzó cserepes dísznövények szaporítóanyagának előállításával, amelyet termesztő kertészetek részére értékesítenek. Emellett cserepes dísznövényeikkel meghatározó beszállítói különböző hiper-és szupermarketeknek, valamint barkács áruházaknak is.

Most bővülő új és korszerű növényházi felületükhöz keresünk számukra új agilis munkatársakat a következő pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Dísznövény szaporítóanyag és növényházi cserepes kultúrák termelésének irányítása
  • Hatékony szervezés, határidők betartása, mennyiségi és minőség kiszolgálás
  • 5-8 fős csapa irányítása, a munkavállalók beosztása, ellenőrzése
  • Beérkező alapanyagok termelésbe irányítása, nyilvántartások vezetése
  • Beérkező rendelések összehangolása szállításra
  • Növényápolási munkafolyamatok és azok szervezése aktív részvétellel
  • Termelés és a kereskedelem közötti információk hatékony közvetítése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (kertészmérnök)
  • Szakmai érdeklődés
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Gazdaságossági szemlélet, kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Kiegyensúlyozott, terhelhető személyiség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
A jelentkezéskor előnyt jelenthet:
  • Növényházi kultúrákban szerzett tapasztalat
  • Növényvédelmi szakvizsga
  • Angol vagy német nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapjövedelem
  • Szakmai kihívások és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Munkába járási támogatás (benzinköltség térítése saját gépjármű esetén, tömegközlekedés költségeinek támogatása)
Munkavégzés helye: 2310 Szigetszentmiklós

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Élelmiszeripar | Bács-Kiskun megye

Ön rugalmas, precíz munkaerő, aki kiválóan old meg komplex szervezési feladatokat? Érdekelné egy új pozíció az élelmiszeripar területén? Akkor ez a hirdetés Önnek szól! Partnerünk több, mint 6 évtizedes múltra visszatekintő vállalkozás, amely mára a kiskereskedelmi láncok csomagolt burgonyával történő ellátásának meghatározó cégévé vált. Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Megbízónk magyar tulajdonban lévő vállalkozása több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási, valamint háztartási vegyiáru gyártásával, csomagolásával és értékesítésével. Számukra keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Gyártás, Termelés | Komárom-Esztergom megye

Már rendelkezik vezetői tapasztalattal termelési területen? Határozott fellépésű, vezetői ambíciókkal rendelkező szakember, aki hatékonyan koordinálja csapatának munkatársait? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk egy könnyűiparban tevékenykedő, multinacionális ügyfelekkel rendelkező, magyar tulajdonú vállalat. Most dinamikus fejlődésük miatt keresünk számukra, egy új pozícióba, vezető szakembert 50 fős szervezetük munkájának összefogására, termelési, raktározási és logisztikai folyamataik koordinálására. A pozíció:

A hirdetés lejár 31 nap múlva