MARKETING ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy közel 30 éve Magyarországon működő, folyamatosan fejlődő, ipartechnikával foglalkozó nemzetközi kereskedelmi, képviseleti és gyártó vállalat.

Most bővülő csapatuk számára keresünk új munkatársat, kecskeméti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A közösségi médián keresztül a vállalat folyamatos jelenlétének biztosítása
  • Cégmarketing kezelése, statisztikák készítése
  • Katalógusokhoz, hirdetésekhez honlap szerkesztéshez szükséges webanyagok meglétének biztosítása
  • Kapcsolattartás a külső kiadványszerkesztőnkkel
  • A területi képviselőkkel és a partnerekkel történő információs kapcsolattartás
  • Cégajándékokkal kapcsolatos ügyintézés
  • A cég marketingjének cégcsoporton belüli nemzetközi képviselete
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú német vagy angol nyelvismeret
  • A közösségi média felületek (elsősorban a Facebook) szerkesztésének  és működésének ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés
  • Kreativitás
Előny, de nem feltétel:
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő fix alapbér
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kihívásokkal teli munkalehetőség, változatos feladatok
  • Rugalmas munkaidő, időbeosztás - home office munkavégzési lehetőség egyéni egyeztetéssel
  • Bejárási támogatás tömegközlekedési eszközök igénybe vétele esetén
  • Kellemes, családbarát munkahely
  • Dolgozóbarát munkakörülmények
  • Nemzetközi vállalti háttér
  • Nyelvismeretek folyamatos használatának és fejlesztésének lehetősége

Munkavégzés helye: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Heliport Reptér

Jelentkezz önéletrajzod csatolásával és nettó fizetési igényed megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Bács-Kiskun megye

Véredben van a marketing szakma? Olyan munkahelyet keresel, ahol szükség van a kreativitásodra és az ötleteidre is? Precíz és megbízható vagy? Szeretnél fejlődni is? Most lehetőséged van csatlakozni az egyik legdinamikusabban fejlődő 100 %-ban magyar tulajdonú FMCG üzletlánchoz! Partnerünk, a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata, 32 saját és 175 szerződött franchise üzlettel rendelkezik. Most számára keresünk kreatív, gyakorlott marketing szakembert, aki szívesen vállalja a kihívásokat és kész arra, hogy mielőbb a társaság marketing vezetője legyen. A pozíció:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Marketing, PR, Média | Budapest

Megbízónk egy 2006 óta a magyar piacon lévő eredményorientált online marketing ügynökség. Akkreditált Google Ads ügynökségként végzik tevékenységüket; partnerként együtt dolgoznak az Online Marketing Akadémiával, a Google Magyarországgal és számos "hagyományos" marketing ügynökséggel. Fiatalos, kreatív csapatuk bővítése céljából keresnek új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 16 nap múlva