CSOMAGOLÓHÁZ-VEZETŐ HELYETTES

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Élelmiszeripar

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ön rugalmas, precíz munkaerő, aki kiválóan old meg komplex szervezési feladatokat? Érdekelné egy új pozíció az élelmiszeripar területén?

Akkor ez a hirdetés Önnek szól!

Partnerünk több, mint 6 évtizedes múltra visszatekintő vállalkozás, amely mára a kiskereskedelmi láncok csomagolt burgonyával történő ellátásának meghatározó cégévé vált.

Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs főbb feladatai lesznek:
  • A burgonya csomagolóház vezető munkájának proaktív, teljes körű támogatása
  • A megrendelések függvényében a műszakok szervezése, tervezése és aktív irányítása (30 főből álló termelői csapat irányítása, menedzselése)
  • Áruházakhoz történő beszállítások időkapus feladatainak szervezése
  • Szoros együttműködés a kereskedelem, a minőségirányítás, valamint a műszaki osztály kollégáival
  • Teljesítményszámok és a hatékonyság aktív fejlesztése
  • A szakszerű burgonya tárolás szakmai támogatása és felügyelete
  • A munkakörhöz tartozó dokumentációs feladatok naprakész vezetése
Amit Partnerünk vár Öntől:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Hétvégi csomagolóház vezetői ügyelet vállalása (előre összeállított, kiszámítható beosztás alapján)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes és Office (Word, Excel, Outlook) ismeretek
  • Magabiztos, felelősségteljes munkavégzés
  • Kitűnő problémamegoldó és szervezési készség
  • Rugalmas, precíz és pontos munkavégzés (a megrendelések összeállításához igazodó váltakozó műszakok egyikének vezetése)
  • Folyamatos nyitottság az új technológiák, technikák megismerésére, bevezetésére
  • Vevőközpontú szemlélet, lelkes és elkötelezett hozzáállás

Előny, de nem feltétel:
  • Műszaki érzék, affinitás
  • Érvényes vezetőüléses targonca jogosítvány
  • Gyakorlatban szerzett vezetői tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő fix alapbér, teljesítménnyel arányos bónusz
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Stabilan növekvő ágazat
  • Hosszátávú munkalehetőség
  • Megbízható, magyar tulajdonú vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye: Dunaegyháza

Munkaidő: műszakbeosztás szerint

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzának csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Agráripar, Mezőgazdaság | Pest megye

Kertészmérnök végzettséggel rendelkező, elhivatott és fejlődni vágyó szakember vagy? Szívesen kamatoztatnád szakmai ismereteidet egy új pozícióban? Ha a válaszod IGEN, Ügyfelünk csapatában a helyed! Partnerünk kertészeti nagykereskedés, amely több mint 20 éve foglalkozik egy-kétnyári és virágzó cserepes dísznövények szaporítóanyagának előállításával, amelyet termesztő kertészetek részére értékesítenek. Emellett cserepes dísznövényeikkel meghatározó beszállítói különböző hiper-és szupermarketeknek, valamint barkács áruházaknak is. Most bővülő új és korszerű növényházi felületükhöz keresünk számukra új agilis munkatársakat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Megbízónk magyar tulajdonban lévő vállalkozása több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási, valamint háztartási vegyiáru gyártásával, csomagolásával és értékesítésével. Számukra keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Gyártás, Termelés | Komárom-Esztergom megye

Már rendelkezik vezetői tapasztalattal termelési területen? Határozott fellépésű, vezetői ambíciókkal rendelkező szakember, aki hatékonyan koordinálja csapatának munkatársait? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk egy könnyűiparban tevékenykedő, multinacionális ügyfelekkel rendelkező, magyar tulajdonú vállalat. Most dinamikus fejlődésük miatt keresünk számukra, egy új pozícióba, vezető szakembert 50 fős szervezetük munkájának összefogására, termelési, raktározási és logisztikai folyamataik koordinálására. A pozíció:

A hirdetés lejár 27 nap múlva