GLOBAL CATEGORY MANAGER (STEEL STRUCTURES).

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Külföld / Európa Országos

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Finn partnerünk a világ egyik vezető darugyártója.

A cég több mint 16 000 alkalmazottat foglalkoztat 50 országban, és három üzleti területre tagolódik; a szolgáltatás, az ipari berendezések és a kikötői megoldások.

A magyar leányvállalat több, mint 20 éve alakult, és már évek óta piacvezető a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt.

Csatlakozzon bővülő csapatukba az alábbi munkakörbe:

Milyen feladatok várnak Önre:
  • Az acél beszerzési stratégia kidolgozása, koordinálása és végrehajtása,
  • Üzleti szükségleteik megértése és az ellátási piac ismerete,
  • Költséghatékony beszállítói bázis létrehozása,
  • Az éves költségcsökkentési célok elérése,
  • Részvétel az éves tervezésben és költségvetésben,
  • Beszállítói tárgyalások és üzleti találkozók előkészítése és vezetése,
  • Az állandó anyagáramlás megteremtése,
  • A beszállítói szegmentáció előmozdítása szegmentációs javaslatok kezdeményezésével,
  • A szállítói megállapodások és szerződések kidolgozásában való aktív részvétel,
  • Részvétel a beszerzések, különösen a beszerzéssel kapcsolatos működési eljárások fejlesztésében,
  • A jelenlegi beszállítói bázis erős megszilárdítása, és a ráfordítások felosztása a stratégiai vagy előnyben részesített beszállítókra szegmentálva.
Amit megbízónk elvár:
  • Egyetemi vagy főiskolai közgazdasági vagy mérnöki végzettség,
  • Minimum 5 éves tapasztalat multinacionális vállalatnál acélszerkezeti területen kategóriavezetőként VAGY acélszerkezeti területen értékesítési vezetőként,
  • Minimum 3 éves tapasztalat multinacionális vállalatnál stratégiai beszerzőként VAGY értékesítési mérnökként,
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás írásban és beszédben tárgyalási szinten,
  • Utazási hajlandóság.
Ami jó ha van, de nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • SAP ismerete
Amit megbízónk kínál:
  • Kihívásokkal teli pozíciót kínálnak Önnek egy globális üzleti környezetben, amely számos lehetőséget kínál a személyes növekedésre és fejlődésre,
  • Lehetőséget, hogy részesei lehessenek a globális beszerzési szervezetnek, és hozzájáruljanak a szervezet sikeréhez,
  • Cégautó,
  • Energikus és együttműködő globális csapatban fog dolgozni.
Munkavégzés helye: A cég központja Budapesten van, de a pozíció EMEA szintű

Munkaidő: hétfőtől - péntekig rugalmas

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk informatikai és hálózati rendszereket biztosít helyi önkormányzatok, egészségügyi intézmények, villamosenergia-vállalatok és mások számára, miközben Japán-szerte fiókirodákat működtet, és az egyes régiókhoz szorosan kapcsolódó üzleteket fejleszt. Csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Our partner is part of an international scientific group focused on the development, manufacturing and marketing of bioanalytical technologies and diagnostic test kits. Their technologies business line is primarily focused on solutions in Food and Environmental Safety with increasing expansion into Animal Health and Clinical Diagnostics. The technologies business line serves both external customers (industrial laboratories, governmental laboratories, service laboratories) as well as customers within the Group. The international headquarter of the business line is in district IV, Budapest with a production and logistics hub serving the world-wide market. For the expansion of the business line, we are looking for a new colleague for the following role:

A hirdetés lejár 21 nap múlva