VEVŐSZOLGÁLATI ÉS LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél egy biztos munkahelyet és családias légkört? Megbízható, precíz és lendületes személyiségnek tartod magad? Több éves adminisztrációs gyakorlattal rendelkezel? Olyan személynek tartod magad, aki hosszútávon képzeli el magát egy stabil pozícióban, amelyet a professzionalitás szintjére emel, és utána azt meg is tartja ott?

Ha a fentiekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

Partnerünk európai elektronikai ipari komponensek gyártóinak magyarországi disztribútora. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új kollégát:

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • Adminisztratív feladatok
  • Rendelések leadása a gyártók felé
  • Vevői megrendelések összekészítése, átadása a futárszolgálatnak
  • SAP rendszerben minden árumozgatás rögzítése
  • Raktárban csomagok összekészítése (munkaidő kisebb részét fedi le, kis csomagokról van szó, melyek nem igényelnek fizikai erőnlétet)
  • Vevői tájékoztatás telefonon és e-mailben
  • Gyártói információk kezelése angolul, és főként írásban
  • Marketing tevékenységek: weblappal kapcsolatos teendők, egész pontosan cikkek elhelyezése a weblapon (eseti jellegű)

Követelmények:

  • Ideális esetben több év adminisztrációs tapasztalattal rendelkezők, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Angol nyelv középszintű ismerete szóban és írásban
  • Stabil MS Office ismeretek
  • Precizitás, pontosság, önálló munkavégzésre való alkalmatosság

Előny:

  • SAP ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Céges laptop
  • Céges mobiltelefon

Munkaidő: 8:00-16:00 (rugalmas). Home Office lehetőség nem áll fenn ebben a pozícióban.

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Érdekelne egy heti 20 órás, teljes egészében otthonról végezhető referensi pozíció? Esetleg fiatal vagy már tapasztaltabb anyuka vagy, aki szívesen dolgozna Home Office-ban a gyermeknevelés mellett? Ha a válaszod IGEN, akkor ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk budapesti telephelyű labordiagnosztikai készülékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cég. Céljuk, hogy a hematológiai gyakorlatokat a világ minden szegletében elérhetővé tegyék. Most számára keresünk új munkatársat teljes Home Office munkavégzésre, heti 20 órában az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Már van tapasztalatod adminisztrációs, asszisztensi munkakörben? Német nyelvtudással rendelkezel, amit szívesen is használnál mindennapi munkád során? Esetleg jártas vagy a nyomdaiparban, vagy érdeklődsz a terület iránt és szívesen sajátítanál el ezzel kapcsolatos új ismereteket? Akkor ez a lehetőség most Neked szól! Partnerünk sikeresen működő nyomdaipari vállalkozás, amely címke és festékszalag-gyártással, valamint címkenyomtatók forgalmazásával foglalkozik. Most számára keresünk németül kommunikálni tudó és szerető, a nyomdaiparban jártas, vagy azt megismerni kívánó új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 36 nap múlva

Megbízónk szállítmányozással és raktározással foglalkozó, teljes mértékben magyar tulajdonban lévő vállalat. Új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva