STATIKUS TERVEZŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Home office Szeged

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen lennél egy dinamikusan fejlődő, építőipari cégcsoport új, oszlopos tagja?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk szegedi székhelyű vállalkozás, amely generálkivitelezőként családi házak építésével és értékesítésével, illetve ingatlanok tervezésével is foglalkozik.

Most folyamatosan bővülő csapatuk számára keresünk új munkatársakat, szegedi és budapesti irodájukba egyaránt, az alábbi pozícióba:

Pályakezdők, illetve mérnök gyakornokok jelentkezését is várjuk!
Főbb feladatok:
  • Ipari csarnokok és üzemek, középületek tartószerkezeti tervezése
  • Tervezési folyamatok támogatása: ajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása, ajánlatok műszaki értékelése
  • Engedélyezési és kiviteli tervek készítése
  • Gyártmánytervek készítése acél vázszerkezetekhez
  • Egyéb tervezői feladatok ellátása
  • Pályakezdő jelentkező esetén a fenti tervezői munkák műszaki támogatása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Építőmérnöki végzettség
  • 1-3 éves tervezői gyakorlat
  • Acél és/vagy vasbeton szerkezetek tervezésében szerzett tapasztalat (akár szakmai gyakorlat szintjén is)
  • Pontosság, precizitás és önálló munkavégzés
  • DE! Pályakezdők és még tanulmányaikat végző gyakornokok jelentkezését is várjuk
Előny, de nem feltétel:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Innovatív szemlélet, kreativitás
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix bérezés
  • Rugalmas munkaidő/kötetlen munkarend
  • Home office munkavégzési lehetőség (heti 2-3 nap)
  • Modern, belvárosi iroda Szegeden és Budapesten is
  • Fiatal, dinamikus csapat
Munkavégzés helye: Szeged és/vagy Budapest - Home Office munkavégzési lehetőséggel

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Stabil háttérrel rendelkező munkahelyet keres és szívesen dolgozna tervezőként izgalmas, nemzetközi projekteken? Olyan cégnél szeretne dolgozni, ahol precíz mérnöki munkáját elismerik és fejlődését rendszeres szakmai tréningekkel támogatják? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk több mint 20 éves múltra visszatekintő, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, mely egyszemélyes vállalkozásból nőtte ki magát. Mára 45 fősre nőtt csapatuk idáig több, mint 4000 projektet vitt sikerre a világ 35 országában. Csapatukba bővítés céljából keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Szívesen dolgoznál változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeled el jövődet, ahol szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség biztosított? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Partnerünk magas minőségű alumínium nyílászárók, függönyfalak, üvegtetők tervezésével, gyártásával és teljeskörű kivitelezésével foglalkozó, 2008 óta működő vállalat évtizedes tapasztalattal és élenjáró technológiákkal, számos szakmai elismeréssel és nagy volumenű projektekkel. Budapesti tervező és értékesítő irodájában zajlik az építész csomópontok és egyedi gyártmánytervek kidolgozása nyílászáró tervező és előkészítő szoftverek segítségével. Itteni csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva