ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha büszke akar lenni munkája eredményére, akkor csatlakozzon a több mint 33 éves múlttal rendelkező, magyar tulajdonban lévő Rollstar Árnyékolástechnikai Kft. újpesti csapatához.

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Területi képviselők munkájának támogatása
  • Viszonteladói megrendelések rögzítése, munkalapok műszaki tartalmának ellenőrzése és árazása, árajánlatok készítése
  • Statisztikák, kimutatások naprakész vezetése
  • Piackutatási feladatokban történő aktív részvétel
  • Telefonon és e-mail útján, illetve személyesen történő kapcsolattartás a partnerekkel
  • Operatív kapcsolattartás a társ szervezeti egységekkel (pénzügy, gyártás, szállítás stb.)
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • MS Office programok (Word, Excel) haladó szintű ismerete
  • Önálló, felelősségteljes, precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikáció telefonon, élőszóban és írásban egyaránt
  • Kreatív probléma megoldó képesség
  • Nagy tapasztalattal rendelkező kollégákkal hatékony csapatmunka
Előny:
  • Árnyékolástechnikai vagy hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki területen szerzett gyakorlat vagy műszaki irányú végzettség
  • Egyéb építőipari területen szerzett szakmai tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Munkavállalói (alkalmazotti) jogviszony
  • Mobiltelefon, számítógép használata
  • Folyamatos szakképzés, megfelelően biztosított műszaki háttérrel
  • Belépés időpontja egyeztetés szerint
  • Hosszútávú, stabil életpálya

További információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület, jól megközelíthető helyen az újpesti városközponttól
  • Munkaidő: irodai munkarend, nincs hétvégi munkavégzés

Jelentkezzen a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Debrecen

Partnerünk az acél megmunkálás meghatározó szereplője, mely 2005 óta dinamikusan fejlődő és stabil hátterű magyar tulajdonú cég. Fő profilja a betonacél és betonvas kis- és nagykereskedelem, illetve a szereléshez szükséges termékek forgalmazása. Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnercégünk jelenleg az irodájuk lelkét keresi. Mit kell tudni róluk? Egy teljesen magyar tulajdonú digitális ügynökség a high-end e-kereskedelem és egyedi szoftverfejlesztés területén. Online áruházak, digitális platformok fejlesztése, a webes megoldások optimalizálása és tanácsadás a fő tevékenységi körük. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: IRODAI ASSZISZTENS

A hirdetés lejár 26 nap múlva