KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Prefixbox R&D Kft. három fős pénzügyi csapatába keressük új

KÖNYVELŐ (teljes vagy részmunkaidő)

kollégájukat, aki segít a cég könyvelését napra készen tartani.
A pénzügyi vezetővel szorosan együttműködve járhatod körbe az információkat,és dolgozhatod ki a döntések meghozatalához szükséges hátteret a számvitel és az adózás területén.

Amennyiben szeretnél motiváló környezetben, rugalmas munkaidőben, heti két nap home office-ból, segítőkész kollégákkal együtt dolgozni, és egy jó hangulatú, lendületes csapat tagja lenni, ahol rengeteget tanulhatsz, várnak szeretettel.

Ezekkel a feladatokkal fognak telni a napjaid
  • Rád bízzák a teljes körű könyvelési feladatok ellátását és a bérszámfejtést (egyszerű, 40-50 fő)
  • Beszámolók, adóbevallások és egyéb jelentések összeállítása és benyújtása a te feladatod lesz
  • Te fogod kiállítani a céges számlákat
  • Kapcsolatot tartasz a megfelelő kontaktokkal, és nyomon követed a vevői és szállítói kifizetéseket
  • Támogatni fogod a negyedéves befektetői riportálást és az éves könyvvizsgálatot
  • Számítanak rád a meglévő pénzügyi folyamatok hatékonyabbá tételében
Amit megbízónk elvár:
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2-3 év tapasztalat
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés, vagy folyamatban lévő regisztrációs időszak
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, amit főleg írásban kell használnod
  • Adó és számviteli jogszabályok naprakész, magas szintű ismerete
  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat, vagy ennek megtanulására való hajlandóság
Előnyt jelent:
  • Adótanácsadói végzettség
Amiért őket válaszd:
  • Szem előtt tartják a munka-magánélet egyensúlyát, a napodat rugalmasan beoszthatod
  • Amennyiben a részmunkaidő felel meg neked (6-7 óra), azt is biztosítják
  • Fontos számukra, hogy a kollégáikat ne csak a monitor képernyőjéről ismerjék, így a hibrid megoldást választották
  • Heti két nap home office lehetőséggel élhetsz te is
  • Szombaton nincs munkavégzés, az áthelyezett munkanapokat pihenéssel töltik
  • Éves teljesítmény alapú bónusszal honorálják a befektetett energiád
  • Támogató környezetet és hosszú távú lehetőséget kínálnak neked
  • Házon belüli képzéseken vehetsz részt a folyamatos fejlődésed érdekében (nyelvoktatás, szakmai továbbképzés)
  • Rendszeres csapatépítő programokat szerveznek, hogy ezzel is feldobják a cseppet sem szürke hétköznapokat és jobban megismerjék egymást
  • Érkezhetsz bringával is, és az irodában igénybe veheted a zuhanyt
  • Kávé, tea, gyümölcs, rágcsálni való, és munkaidő után sör is vár az irodában
  • Céges laptopot és telefont biztosítanak számodra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Imádod a számokat, és mindig kíváncsi vagy az újdonságokra?
Szereted megtalálni a legjobb megoldásokat?
Szívesen csatlakoznál egy sikeres, biztos alapokon álló és bővülő informatikai céghez első számú  könyvelőként?
Akkor ne keress tovább, jelentkezz!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Pest megye

Már van tapasztalata a bérszámfejtés területén? Naprakész szakmai ismeretekkel rendelkezik a munka törvénykönyve és a Cafeteria szabályok kapcsán? Akkor Ügyfelünknél a helye! Partnerünk egy hazai tulajdonban lévő, elismert, független számviteli- és adózási tanácsadásban, könyvkiadásban, oktatásban, informatikában nagy hagyományokkal rendelkező tanácsadó cég. Most Gazdasági Igazgatóságuk számára keresünk hosszú távra új munkatársat, próbaidőt követően széleskörű, rugalmas Home Office munkavégzési lehetőséggel, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva