RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha szeretnél egy különleges termékeket gyártó multinacionális cégnél dolgozni,
ez a hirdetés neked szól.

Partnerünk innovatív belső és külső megoldások tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik a nagy európai prémium járműgyártók számára.

14 gyártóüzemmel és 5 műszaki központtal, 3000 alkalmazottal vannak jelen 9 országban,
ahol 380 millió euró forgalmat bonyolítanak 1964 óta.

Logisztikai csapatukba keresünk

RAKTÁROS

kollégákat
Ezek lesznek a feladatok:
  • Készletnyilvántartás,
  • Termelés alapanyaggal történő ellátása,
  • Anyagbevételezés,
  • Árukiadás,
  • Anyagmozgatás,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.
Ezek az elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Raktározási tapasztalat,
  • Több műszakos munkarend vállalása.
Előnyt jelentenek:
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • Targonca kezelési jogosítvány,
  • Csapatjátékos személyiség,
  • Rugalmasság.
Ha minket választasz, az alábbiakkal várunk:
  • Professzionális munkakörnyezet,
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Kiemelkedő juttatási csomag,
  • Órabéren felül havi prémium, és év végi bónusz,
  • Ajánlói bónusz (aki már munkatársként ajánl valakit, aki marad, az bizonyos idő elteltével bónusz kap két részletben),
  • Munkába járási támogatás.
Munkavégzés helye: Bonyhád, Ipari Park

Munkaidő: Két műszakos, hétfőtől-szombatig (délelőtt: 06:00-14:00 óráig, délután: 14:00-22:00 óráig).

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Megbízónk szállítmányozással és raktározással foglalkozó, teljes mértékben magyar tulajdonban lévő vállalat. Új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Fejér megye

Partnerünk magyar tulajdonú vállalkozás. Dunaújvárosi telephelyén akár raktárkészletről, akár egyedi megrendeléssel, gyors szállítási határidővel rendelhetőek meg a házépítéshez, felújításhoz, általános karbantartáshoz szükséges építő-, és építési segédanyagok, festékek, térkövek, vakolatok, gipszkartonok, hőszigetelő anyagok, homlokzati hőszigetelő-rendszerek, vízszigeteléshez szükséges termékek, hideg- és melegburkolási segédanyagok. Keresünk részükre új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Érdekelne egy új álláslehetőség a raktározás, készletezés területén? Megbízható munkaerő vagy, aki önállóan és hatékonyan látja el a feladatait? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk egy külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat. Most számára keresünk új munkatársakat kedvező, 1 műszakos munkarendbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva