VEVŐI MINŐSÉGÜGYI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ha szeretnél egy különleges termékeket gyártó multinacionális cégnél dolgozni,
ez a hirdetés neked szól.

Partnerünk innovatív belső és külső megoldások tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik a nagy európai prémium járműgyártók számára.

14 gyártóüzemmel és 5 műszaki központtal, 3000 alkalmazottal vannak jelen 9 országban,
ahol 380 millió euró forgalmat bonyolítanak 1964 óta.

Minőségügyi csapatukba keresünk

kollégát
Feladatok a minőségügyi vezető támogatása mellett:
  • A belső és külső minőségügyi problémák kezelése, nyomon követése, és az ehhez tartozó statisztikák értékelése,
  • Termék jóváhagyási folyamat végzése,
  • PPAP dokumentációk elkészítése,
  • Reklamációkezelés a vevő és az üzem minőségügyi aspektusaival kapcsolatban,
  • Előkészülés és részvétel az auditokon,
  • Gyártási minőségügyi statisztikák készítése,
  • Helyesbítő és megelőző intézkedések, folyamatelemzések elkészítése,
  • Minőségi célok menedzselése,
  • Minőségi követelmények biztosítása,
  • Minőség fejlesztésének végrehajtása,
  • Az üzemi folyamatok ellenőrzése és minősítése.
Ezek az elvárások:
  • Műszaki főiskolai, egyetemi végzettség minőségügyi területen,
  • Minimum 3 év tapasztalat a minőségügy és az autóipar világában,
  • Társalgási szintű angol tudás,
  • Autóipari minőségbiztosítási rendszerek (IATF, APQP, FMEA, …) ismerete,
  • A műszaki rajzok jelöléseinek ismerete,
  • MS Office programok ismerete.
Előnyt jelentenek:
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Az emberi kapcsolatok jó kezelése,
  • Gyors és rugalmas reagálás, és cselekvő készség,
  • Jó és önálló problémamegoldó képesség,
  • Pontos, precíz, csapatjátékos személyiség.
Ha minket választasz, az alábbiakkal várunk:
  • Felelősségteljes munkakör,
  • Motiváló juttatási csomag, negyedéves prémium egyéni célkitűzések alapján,
  • Ajánlói bónusz (aki már munkatársként ajánl valakit, aki marad, az bizonyos idő elteltével bónusz kap két részletben),
  • Munkavégzés nemzetközi környezetben,
  • Folyamatosan fejlődő, stabil munkakörnyezet,
  • Összetartó, lendületes csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel.
Munkavégzés helye: Bonyhád, Ipari Park

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 08:00-16:00 óráig.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!