TERMELÉSI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha szeretnél egy különleges termékeket gyártó multinacionális cégnél dolgozni,
ez a hirdetés neked szól.

Partnerünk innovatív belső és külső megoldások tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik a nagy európai prémium járműgyártók számára.

14 gyártóüzemmel és 5 műszaki központtal, 3000 alkalmazottal vannak jelen 9 országban,
ahol 380 millió euró forgalmat bonyolítanak 1964 óta.

Termelési csapatukba keresünk

kollégát
Feladatok a termelésvezető támogatása mellett:
  • Csapaton belüli munka koordinálása,
  • 20-25 beosztott segítése, támogatása,
  • A csoportban végzett munka ellenőrzése a követelményeknek megfelelően,
  • Csoporton belül a szabályok betartatása,
  • Táblázatok, dokumentumok, jelenléti ívek naprakészen tartása,
  • Társosztályokkal való együttműködés.
Ezek az elvárások:
  • Minimum 1 év tapasztalat a gyártás területén,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • A termeléshez felhasznált eszközök, anyagok, szabályok ismerete,
  • A munka megfelelő szervezése a létszám, és a megrendelések figyelembevételével,
  • MS Office programok ismerete.
Előnyt jelentenek:
  • 1 év tapasztalat az autóipar világában,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Az emberi kapcsolatok jó kezelése,
  • Gyors és rugalmas reagálás, és cselekvő készség,
  • Jó és önálló problémamegoldó képesség,
  • Társalgási szintű angol tudás,
  • Dinamikus, pontos és precíz, csapatjátékos személyiség.
Ha minket választasz, az alábbiakkal várunk:
  • Felelősségteljes munkakör,
  • Motiváló juttatási csomag, bónusz,
  • Havi prémium üzemi teljesítmény alapján, év végi bónusz,
  • Ajánlói bónusz (aki már munkatársként ajánl valakit, aki marad, az bizonyos idő elteltével bónusz kap két részletben),
  • Munkába járási támogatás,
  • Munkavégzés nemzetközi környezetben,
  • Folyamatosan fejlődő, stabil munkakörnyezet,
  • Összetartó, lendületes csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel.
Munkavégzés helye: Bonyhád, Ipari Park

Munkaidő: Három műszakos, hétfőtől-szombatig (délelőtt: 06:00-14:00 óráig, délután: 14:00-22:00 óráig, éjszaka: 22:00-06:00 óráig).

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata műanyaggyártásban? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióbakeresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba: TECHNIKUS/OPERÁTOR

A hirdetés lejár 19 nap múlva