ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (ÉPÍTŐIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk 100%-ban magyar tulajdonú építőipari társaság. 2002 óta folyamatosan és sikeresen működnek a magyar építőipari kivitelezés piacán. Lakó és középületek generálkivitelezésével, valamint felújítási munkákkal foglalkoznak befektetők és magánszemélyek részére. Megrendelőik között önkormányzatok, minisztériumok, oktatási intézmények szerepelnek.
Csapatukat új munkatárssal bővítik

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK
pozícióban.
Feladatok:
  • Árazatlan költségvetés készítése
  • Mennyiségi és költségszámítások készítése építész vagy statikus tervek alapján
  • Árkalkulációk elvégzése
  • Alvállalkozóktól, beszállítóktól árajánlat kérése, versenyeztetése, kiválasztása
  • Szerződéskötés előkészítése
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építész- VAGY építőmérnök)
  • Építőipari területen szerzett tapasztalat (építésvezető, művezető pozíciókban - de szívesen kerülne át irodai környezetbe) VAGY
  • Min. 1-3 év tapasztalat építőipari előkészítésben
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • TERC költségvetési program ismerete
  • B-kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Műszaki ütemterv összeállításában szerzett tapasztalat
Amit nyújtanak:
  • Piacképes bércsomag (alapbér + negyedéves bónusz + utazástámogatás)
  • Mobiltelefon, laptop
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 6. kerület - Vörösmarty utca és az Oktogon között
Amennyiben szakmai tapasztalatai alapján úgy érzi megfelel a támasztott elvárásoknak, várjuk jelentkezését önéletrajza benyújtásával együtt honlapunkon keresztül!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Vegyipar, Gyógyszer | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi cégcsoport magyarországi üzletága, melynek fő tevékenységi köre bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztése, gyártása és értékesítése. Az üzletág elsősorban élelmiszer- és környezetbiztonsági megoldásokkal foglalkozik, kiegészítve azt állategészségügyi és klinikai diagnosztikai alkalmazásokkal. Az üzletág mind harmadik feles partnereket, mind a cégcsoport saját laboratóriumait kiszolgálja termékekkel. Az üzletág nemzetközi központja Budapesten, a IV. kerületben található, a világpiacot kiszolgáló termelési és logisztikai központtal, melyet 2018-ban alapítottak és azóta folyamatosan fejlesztik. Az ELISA terület bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 28 nap múlva