MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ha szereted a változatos feladatokat, ha szeretsz szervezni, elkötelezett vagy a minőség iránt, szereted menedzselni és dokumentálni a folyamatokat, akkor Partnerünknél megtalálod a számításodat!

Ügyfelünk minőségi légtechnikai szűrőket forgalmazó vállalat, amelynek tevékenysége ezen rendszerek optimalizálására és felülvizsgálatára is kiterjed.

Most dinamikusan fejlődő csapatába keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladataid a következők lesznek:
  • Beszállítói tenderek és karbantartási munkák elnyeréséhez szükséges pályázatok előkészítése szakági kollégák támogatásával
  • Tenderkiírás feldolgozása, ellenőrzése, szükség esetén a hiányzó információk bekérése
  • Partnerekkel, beszállítókkal történő egyeztetés; megrendelőkkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Alvállalkozói ajánlatok bekérése, műszaki és számszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • Mennyiségi számítások és költségvetési kiírások készítése
  • Tervdokumentáció felmérése
  • Szerződés előkészítésében való közreműködés
  • A teljes értékesítési folyamat adminisztrálása

Téged várnak csapatukba, ha:
  • Rendelkezel erős műszaki szemlélettel, végzettséggel
  • Kommunikációs készséged kiemelkedő szóban és írásban egyaránt
  • Szeretsz folyamatokban gondolkodni, rendszerezetten dolgozni
  • Precíz vagy, önálló és proaktív
  • Jó szervezőkészséggel rendelkezel
  • Rendelkezel angol nyelvtudással
  • Van erős felhasználói MS Office ismereted
  • A felmerülő problémákat gyorsan és jól kezeled
  • Munkádra igényes vagy
  • Gyorsan és pontosan dolgozol
Előnyt jelenthet Számodra, ha:
  • Rendelkezel min. 3 év releváns előkészítői tapasztalatod
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • MS Business Central ERP ismerete

Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes és széleskörű javadalmazási csomagot
  • Nap mint nap Budaörs egyik legmodernebb irodájába érkezhetsz, akár kerékpárral
  • Egy olyan közösségbe érkezel, ahova jó tartozni, a munkatársak számíthatnak egymásra
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Közösségi és csapatépítő programokat
  • Tanulási és fejlődési lehetőséget is biztosítanak

Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Puskás Tivadar u.

Ha szeretnél fejlődni és sikereik részésévé válni, jelentkezz önéletrajzod csatolásával és nettó bérigényed megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Debrecen

Partnerünk az acél megmunkálás meghatározó szereplője, mely 2005 óta dinamikusan fejlődő és stabil hátterű magyar tulajdonú cég. Fő profilja a betonacél és betonvas kis- és nagykereskedelem, illetve a szereléshez szükséges termékek forgalmazása. Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnercégünk jelenleg az irodájuk lelkét keresi. Mit kell tudni róluk? Egy teljesen magyar tulajdonú digitális ügynökség a high-end e-kereskedelem és egyedi szoftverfejlesztés területén. Online áruházak, digitális platformok fejlesztése, a webes megoldások optimalizálása és tanácsadás a fő tevékenységi körük. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: IRODAI ASSZISZTENS

A hirdetés lejár 26 nap múlva