IRODAI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnercégünk jelenleg az irodájuk lelkét keresi. Mit kell tudni róluk?

Egy teljesen magyar tulajdonú digitális ügynökség a high-end e-kereskedelem és egyedi szoftverfejlesztés területén. Online áruházak, digitális platformok fejlesztése, a webes megoldások optimalizálása és tanácsadás a fő tevékenységi körük.

Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Feladataid az alábbiak lesznek:
  • Klasszikus irodai adminisztratív feladatok (MS Office ismerete)
  • Beérkező hívások fogadása, üzenetek továbbítása
  • Iratok, levelek érkeztetése, iktatása, továbbítása
  • Céges rendezvények szervezésének és lebonyolításának támogatása
  • Az iroda üzemeltetéséhez, zavartalan napi működtetéséhez szükséges eszközök, készletek (irodaszer, konyhai fogyóeszközök stb.) rendelése
  • A céges vállalatirányítási rendszer adatokkal való folyamatos feltöltése, az adatok folyamatos karbantartása
  • Kollégákkal való folyamatos belső kapcsolattartás
  • A pénzügyi csapat munkájának adminisztratív támogatása
  • Ad-hoc feladatok ellátása, ügyintézés
  • Vendégek, ügyfelek fogadása
Csatlakozz hozzájuk, ha:
  • Kedves, kiegyensúlyozott személyiség vagy
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képességeid vannak
  • Tudsz legalább társalgási szinten angolul vagy németül
  • Ügyfélorientált vagy lojális és jó a kezdeményezőkészséged
  • Jó a monotóniatűrésed
  • Nagyfokú pontosság jellemez
  • Felelősségteljesen és elkötelezetten állsz a feladataidhoz
  • Barátságos és nyitott vagy
  • Aktív agilis a hozzáállásod
  • Jó szervező és koordináló képességgel rendelkezel

Előnyként szerepel:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 év irodai asszisztensi munkakörben szerezett tapasztalat

Amit a megbízónk kínál:

  • Hibrid munkavégzés
  • Belső képzések, tréningek számos területen
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Stabil, magyar tulajdonú vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató légkör és csapat
  • Közös programok, mint például: céges reggelik, informális összejövetelek, csapatépítők és még sorolhatnánk…
Munkaidő: Hétfő-péntek: 8:00-tól vagy 9:00-től egészen 16:00-ig vagy 17:00-ig (Minimum heti 1 nap fix home office, de akár 2 nap hetente)

Munkavégzés helye: Budapest, 1. kerület

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Egészségügy, Szociális ellátás | Budapest

Mindig is imádtad az állatokat, és úgy érzed szívesen űznéd ezt hivatás szintjén is? Kiegyensúlyozott munkaidőbeosztásra és valódi megbecsülésre vágysz munkád során? Egy családias cégnél képzeled el a hosszútávú jövődet? Akkor itt a lehetőség számodra! Partnerünk egy kimagasló színvonalú elsősorban macskákkal, kutyákkal és egzotikus kisemlősökkel foglalkozó állatorvosi rendelő, illetve kisállat-fogászati referáló praxis. Magyarország első iCatCare által hivatalosan is akkreditált macskabarát rendelője. Vállalati bővülésük miatt keressük most 4 fős csapatának legújabb, lelkes tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 56 nap múlva