MARKETPLACE CONTENT MANAGER - NÉMET NYELV

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Német Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk egy folyamatosan fejlődő, több mint 15 éves tapasztalattal rendelkező
online kereskedelemmel foglalkozó cég.

Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Otto, Real,
Cdiscount, Manomano, Emag, Bol, CDON), illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre.

Kezdetben Németországban, majd Nyugat-Európában, végül a 2017-től egész Európa területén.

Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk a munkatársaik megbecsülése
és fejlődésük támogatása.

A közös célok együttes eléréséhez új munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

MARKETPLACE CONTENT MANAGER NÉMET NYELVEN

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Főbb feladatok:
  • Termékleírások németről magyar nyelvre fordítása,
  • Német nyelvű termékoldalak készítése, optimalizálása és elhelyezése a legnagyobb német marketplace felületeken (amazon, otto, ebay),
  • A német anyacég kollégáival és partnerekkel való kapcsolattartás telefonon, írásban,
  • Új piaci lehetőségek feltérképezése,
  • Már létező kooperációk fejlesztése,
  • Piacterek zavartalan működésének ellenőrzése,
  • Esetlegesen felmerülő operatív problémák hatékony és gyors megoldása,
  • Termékinformációs adatbázis kezelése,
  • Tevékenység területei: értékesítés, kereskedelem, adminisztráció.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Aktív német nyelvtudás - Felsőfok/tárgyalóképes szint (C1) - szóban és írásban,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete,
  • Csapatszellem és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Önálló, pontos munkavégzés.
Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség,
  • E-commerce, webshop management (Magento, Shopify) tapasztalat,
  • Bármely más idegen nyelv ismerete.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés, cafeteria,
  • Medicover egészségbiztosítás (próbaidő után),
  • Teljes bejelentés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődés, előrelépés lehetősége,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet.
Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Munkavégzés ideje: Heti 40 óra rugalmas beosztással. Próbaidő után home office is megoldható.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Veszprém megye

Üzletfejlesztőként képes egyszerű és jól értelmezhető célokat meghatározni? Szereti feltárni, hogy valójában mitől indul be a gépezet és mitől fejlődik az üzlet? Fontos Önnek a fenntarthatóság és a folyamatos innováció? Ha Ön szeretne lenni ügyfelem hosszú távú üzleti növekedésének mozgatórugója, akkor pályázza meg a pozíciót még ma! Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: Fő felelőssége: A vállalat piaci pozíciójának megerősítése Az eredményesség javítása, valamint a jövőállóság biztosítása.

A hirdetés lejár 59 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Our partner is a Japan-based logistics company with a global reputation. Their mission is to become a reliable partner for each and every client and to contribute to society by creating new value through logistics. They are looking for a new colleague to join their logistic team.

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy folyamatosan fejlődő, több mint 15 éves tapasztalattal rendelkező online kereskedelemmel foglalkozó cég. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Otto, Leroy Merlin, Cdiscount, Manomano, Emag, Bol, CDON), illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre. Kezdetben Németországban, majd Nyugat-Európában, végül a 2017-től egész Európa területén. Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk a munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása. A közös célok együttes eléréséhez új munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 7 nap múlva