VEZETŐ SZERVIZ TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy több mint 30 főt foglalkoztató, stabil hátterű, folyamatosan növekedő,
hűtés- és klímatechnikai szerviz és kivitelező vállalat.

Munkatársaik motiváló és motivált csapatjátékosok, akik felelősséget éreznek kollégáik és munkáik iránt.

Elismert szakmai múltjukat tovább építve új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Munkák felmérése, ajánlatok készítése, műszaki átadási dokumentációk elkészítése és átadása,
  • 3 fős csapatába tartozó kollégák munkájának szervezése, ütemezése,
  • Hűtő-, klíma- és légtechnikai rendszerek szervizelése, karbantartása és telepítése szerelőpár tagjaként,
  • Esetenként hibák önálló felmérése, javítások elvégzése,
  • Vállalatirányítási rendszer és a munkákhoz tartozó digitális munkalapok kezelése.

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat klíma- és hűtéstechnikai szerelői pozícióban,
  • MS office programok ismerete, ügyviteli rendszerek használata,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Igényes és önálló munkavégzés, pontosság, precizitás,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Dinamikus, fiatalos légkörbe való beilleszkedés.

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Hűtőköri szerelésre feljogosító végzettség.
Juttatások:
  • Valóban versenyképes, teljes egészében bejelentett fizetés,
  • Pontos és garantált havi bérkifizetés túlóra elszámolással,
  • Színvonalas munkafeltételek, minőségi munkaeszközök, munkaruha,
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Céges mobil eszközök,
  • Munkába járás 100%-os támogatása 30km-es távolságon belül,
  • Céges autó.

Munkavégzés helye: Kazincbarcika és környéke, 90%-ban a Borsodchem Zrt. területén belül.

Munkaidő: hétfőtől péntekig: 07:30-16:00.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed,
küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt most új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Bács-Kiskun megye

Megbízónk német tulajdonban lévő, kiváló minőségű műanyagipari fröccsöntőgépek egyik világvezető gyártója. Csapatukba keresnek új munkatársat SZERVIZTECHNIKUS pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 27 nap múlva

Több mint 30 éves szakmai tapasztalattal rendelkező műszaki gyártó és forgalmazó vállalat keres fejlődő csapatába, megbízható, jó kommunikációs képességekkel rendelkező új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva