ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS FRANCIA NYELVEN

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Francia Középfok szóban és írásban

Rendelkezel társalgási szintű francia nyelvtudással? Vevőorientált szemlélet jellemez?

Partnerünk egy folyamatosan fejlődő cég, amely több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel.
Termékeiket Európa legnagyobb online piacterein, illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre.

Idén nagykereskedelmi kapcsolatok fejlesztését tűzték ki célul.
Munkavállaló-központúságukból kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Részükre keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Az Önre váró feladatok:
  • Vevői információkérések koordinálása,
  • Tájékoztatás termékeinkről (e-mailben és telefonon),
  • Beérkező panaszok kezelése, megoldása (e-mailben és telefonon),
  • Online felületekről érkező rendelések kezelése,
  • Vevői elégedettség elérése / fenntartása.
Jelentkezzen, ha rendelkezik az alábbiakkal:
  • Középfokú végzettség,
  • Magabiztos társalgási szintű francia nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • Rendszerszintű gondolkodás,
  • Csapatszellem és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Vevőorientált fellépés.
A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálati tevékenységben szerzett tapasztalat,
  • Egyéb idegen nyelv ismerete.
Juttatások:
  • Versenyképes fizetés (éves fizetésemelés),
  • Cafeteria és Medicover egészségbiztosítás (próbaidő után),
  • Csapatbónusz (évi 3 alkalommal),
  • Nyelvtanulási támogatás,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet,
  • Home office lehetőség (próbaidő után, vezetővel egyeztetve akár heti 3 napban).
Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig vezetővel egyeztetve rugalmas munkaidő

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Megbízónk alacsony költségszintű alkatrészeket, komponenseket szállít a feldolgozó, termelő iparok részére, gyártásukban történő felhasználásra. Célpiacaik a B2B területen találhatóak meg, 27 országban vannak jelen, globálisan 11 gyáregységgel és 21 logisztikai egységgel. Vevőkapcsolati csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 38 nap múlva

Kiválóan kommunikálsz az ügyfelekkel és partnerekkel? Szívesen és hatékonyan végzel asszisztensi és adminisztrációs feladatokat? Ha a válaszod IGEN, Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk egy külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat. Most számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva