FŐKÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Pénzügy és számviteli területén már megalapozott tudással rendelkezel? Szívesen dolgozol változatos projektfinanszírozási, netán kontrolling feladatokkal? Egy családias cégnél képzeled el a hosszútávú jövődet? Akkor itt a lehetőség számodra!

Partnerünk egy csaknem 30 éve alapított rozsdamentes és szénacél csövek, csőkészítmények projekt-beszállításával foglalkozó kereskedelmi vállalat.

Most belső szervezetfejlesztés miatt keressük leendő pénzügyi szakemberüket az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ
Leendő feladataid:
  • Pénzügyi és számviteli folyamatok teljes körű elvégzése SAP rendszerben
  • Folyamatos napi könyvelés, mérleg főkönyvi számok átlátása, folyamatos ellenőrzése
  • Negyedéves és év végi zárásokban való részvétel, éves beszámoló elkészítése
  • Banki utalások elvégzése hetente egyszer (főként euró alapú)
  • Egy kereskedelmi-gazdasági asszisztens munkájának irányítása
  • Audit- és adó- vagy egyéb vizsgálatban együttműködés
  • Adatszolgáltatások, ÁFA és egyéb bevallások készítése és kapcsolódó nyilvántartások készítése, határidőben történtő benyújtása
  • Költség kontrolling rendszer kialakítása, éves üzleti terv készítése, pénzügyi kontrolling
  • Beruházásokhoz kapcsolódó megterülési számítások készítése, projekt finanszírozások előkészítése
  • Management támogatása számviteli és egyéb pénzügyi kérdésekben
Pozíció sikeres betöltéséhez szükséges lesz:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügyi és számviteli szakirány)
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • Legalább 5 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (pénzügyi és számviteli területen)
  • Legalább 2 év beszámoló készítésben és napi könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban – partnerektől beérkező dokumentumok feldolgozásához)
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • ERP rendszerek ismerete
  • Releváns jogszabályi környezet ismerete
  • Ambiciózus, motivált és agilis személyiség
  • Precíz munkavégzésre képes
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Kontrolling területén szerzett tapasztalat
  • Projektfinanszírozás területén szerzett tapasztalat
  • SAP program ismerete
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Cafeteria juttatás
  • Évente teljesítményarányos bónusz
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai képzések és évente külföldi szakmai utazás lehetősége
  • Kiszámítható munkaidőbeosztás (hétfőtől péntekig 8.30-17.00.)
  • Heti 1 nap Home Office munkavégzés lehetősége
Munkavégzés helye: Törökbálint (Tó-park közelében)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű, fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy Budapest belvárosában elhelyezkedő, több mint, 20 éve sikeresen működő könyvelőiroda. Kiegyensúlyozott, nyugodt légkörű, családias létszámú csapatukba keresünk most tapasztalattal rendelkező, új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Partnerünk minőségellenőrzéssel foglalkozó vállalat. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Megbízónk három fős pénzügyi csapatába keressük új KÖNYVELŐ kollégájukat (teljes vagy részmunkaidőben), aki segít a cég könyvelését napra készen tartani.A pénzügyi vezetővel szorosan együttműködve járhatod körbe az információkat és dolgozhatod ki a döntések meghozatalához szükséges hátteret a számvitel és az adózás területén. Amennyiben szeretnél motiváló környezetben, rugalmas munkaidőben, heti két nap home office-ból, segítőkész kollégákkal együtt dolgozni, és egy jó hangulatú, lendületes csapat tagja lenni, ahol rengeteget tanulhatsz, várnak szeretettel.

A hirdetés lejár 1 nap múlva