ÁLLATORVOSI ASSZISZTENS/ RECEPCIÓS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Egészségügy, Szociális ellátás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Mindig is imádtad az állatokat, és úgy érzed szívesen űznéd ezt hivatás szintjén is? Kiegyensúlyozott munkaidőbeosztásra és valódi megbecsülésre vágysz munkád során? Egy családias cégnél képzeled el a hosszútávú jövődet? Akkor itt a lehetőség számodra!

Partnerünk egy kimagasló színvonalú elsősorban macskákkal, kutyákkal és egzotikus kisemlősökkel foglalkozó állatorvosi rendelő, illetve kisállat-fogászati referáló praxis. Magyarország első iCatCare által hivatalosan is akkreditált macskabarát rendelője.

Vállalati bővülésük miatt keressük most 4 fős csapatának legújabb, lelkes tagját az alábbi pozícióba:

ÁLLATORVOSI ASSZISZTENS / RECEPCIÓS
Leendő feladataid:
  • Az állatorvosok munkájának segítése a kezelőkben (vizsgálatok során adminisztratív és segítő feladatok elvégzése).
  • Műtéti monitorozás (klinikai alapértékek önálló felvétele, altatási lap adminisztratív vezetése, ébredő állatok felügyelete).
  • Nappali kórházba felvett állatok ellátása (állatok állapotának monitorozása, vérnyomásmérése, etetése, állatok helyeinek szakszerű sterilizálása).
  • Recepción érdeklődők és állattulajdonosok fogadása, számlázó program kezelése, rendelések átvétele, ellenőrzése, bevételezése.
  • Telefonos és emailes megkeresések kezelése (magyar és angol nyelven egyaránt).
  • Állattulajdonosok tájékoztatása a praxis protokolljai alapján.
  • A rendelő funkcionális és szociális helyiségeinek tisztán tartása, a rendelőben használt eszközök és törölközők szakszerű, rendszeres fertőtlenítése.
Pozíció betöltéséhez szükséges lesz:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1 év állatorvosi rendelőben szerzett asszisztensi tapasztalat (felsőfokú állatorvosi asszisztensi végzettséggel, vagy megkezdett tanulmányokkal rendelkező pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadják)
  • Középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban – külföldi ügyfelekkel történő kapcsolattartáshoz)
  • Állatbarát szemléletmód (minden állatfaj ellátásánál a pozitív megerősítésre és stresszmentességre törekszik a vállalat)
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Ambiciózus, motivált és agilis személyiség
  • Precíz munkavégzésre képes
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Felsőfokú szakirányú végzettség és több éves releváns szakmai tapasztalat
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Céges asztali számítógép és telefon
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiszámítható és kiegyensúlyozott munkaidőbeosztás - nyitvatartás: hétfőtől péntekig 8.45-17.15. között, heti 30-40 óra (nincs sem hétvégi nyitvatartás, sem éjszakai ügyelet)

Munkavégzés helye: Budapest, 13. Kerület (Göncz Árpád városközpont közelében)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű, fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnercégünk jelenleg az irodájuk lelkét keresi. Mit kell tudni róluk? Egy teljesen magyar tulajdonú digitális ügynökség a high-end e-kereskedelem és egyedi szoftverfejlesztés területén. Online áruházak, digitális platformok fejlesztése, a webes megoldások optimalizálása és tanácsadás a fő tevékenységi körük. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: IRODAI ASSZISZTENS

A hirdetés lejár 26 nap múlva